DARMOWA DOSTAWA PACZKOMATEM INPOST

KALKULATOR

Nie wiesz, ile kruszywa powinieneś kupić?

Przygotowaliśmy dla Ciebie kalkulator zapotrzebowania. Teraz możesz sprawdzić jakiej ilości  kamienia potrzebujesz, aby pokryć dany obszar.

Katalog produktów

Pobierz

PORADA MIESIĄCA

Perlit do kwiatów – podłoże dla każdej rośliny

Perlit wykorzystywany jest w uprawie i pielęgnacji roślin. Służy zarówno profesjonalnym ogrodnikom, jak i osobom, które zajmują się hodowlą amatorsko w zaciszu swojego domu. Perlit do kwiatów doskonale sprawdzi się do komponowania podłoża, np. z torfem lub zwykłą glebą, i stworzenia dobrych warunków do rozwoju korzeni. Wpływa to na polepszenie ich wzrostu dzięki napowietrzeniu oraz spulchnieniu gleby.

Zastosowanie perlitu jako drenażu

Perlit jest doskonałym drenażem. Można wykorzystać go, kładąc na dno doniczek i skrzynek lub pod osłonami do upraw warzyw czy kwiatów. Taka warstwa zapewnia przepuszczalność wody, a także dostęp do tlenu, co niweluje rozwój pleśni oraz grzybów. Perlit to idealny produkt nadający się na drenaż. Nadaje się do szklarni, a także wykorzystuje się go jako lekkie podłoże do wykonania trawnika. Perlit ma nie tylko korzystną cenę, ale również wiele zastosowań. Dzięki temu w prosty i niekosztowny sposób rośliny zyskają większy komfort oraz urosną znacznie szybciej.

Perlit ogrodniczy w różnych pojemnościach – 5l, 10l

Stworzyliśmy bogatą ofertę różnych podłoży, których zadaniem jest wsparcie korzeni i dostarczenie im jak najwięcej ilości powietrza oraz wody. Perlit to jeden z nich. Nasz ogrodniczy sklep oferuje różne pojemności tego minerału. Specjalnie dla klientów wciąż rozszerzamy asortyment. Perlit 5l doskonale sprawdzi się dla roślin, które potrzebują urozmaicenia podłoża. Popularność i oryginalność granulatu może wzbogacić każde podłoże. W asortymencie posiadamy również perlit 10l – zdaje egzamin w przypadku większych upraw.

Atrakcyjna cena perlitu ogrodniczego

Produkt ten pochodzi od zaufanych producentów gwarantujących wysoką jakość oraz skuteczne działanie. Warto zaopatrzyć się w preparat, jakim jest perlit ogrodniczy już dziś. Szeroka oferta w naszym sklepie z pewnością spełni Państwa oczekiwania i da możliwość wykorzystania produktów dobrej jakości w swoim ogrodzie czy domowej zieleni. Oferowany perlit ogrodniczy świetnie kryje podłoże, a jego cena jest atrakcyjna w porównaniu do innych produktów dających podobny efekt.

Frakcja

Długość w metrach

Szerokość w metrach

Potrzeba 0 worków.