sklep@novaminerals.pl

502 879 009

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Informacja o plasowaniu wyników wyszukiwania

KALKULATOR

Nie wiesz, ile kruszywa powinieneś kupić?

Przygotowaliśmy dla Ciebie kalkulator zapotrzebowania. Teraz możesz sprawdzić jakiej ilości  kamienia potrzebujesz, aby pokryć dany obszar.

Katalog produktów

Pobierz

PORADA MIESIĄCA

Perlit do kwiatów – podłoże dla każdej rośliny

Perlit wykorzystywany jest w uprawie i pielęgnacji roślin. Służy zarówno profesjonalnym ogrodnikom, jak i osobom, które zajmują się hodowlą amatorsko w zaciszu swojego domu. Perlit do kwiatów doskonale sprawdzi się do komponowania podłoża, np. z torfem lub zwykłą glebą, i stworzenia dobrych warunków do rozwoju korzeni. Wpływa to na polepszenie ich wzrostu dzięki napowietrzeniu oraz spulchnieniu gleby. Perlit jest doskonałym drenażem. Można wykorzystać go, kładąc na dno doniczek i skrzynek lub pod osłonami do upraw warzyw czy kwiatów. Taka warstwa zapewnia przepuszczalność wody, a także dostęp do tlenu, co niweluje rozwój pleśni oraz grzybów. Perlit to idealny produkt nadający się na drenaż. Nadaje się do szklarni, a także wykorzystuje się go jako lekkie podłoże do wykonania trawnika. Perlit ma nie tylko korzystną cenę, ale również wiele zastosowań Dzięki temu w prosty i niekosztowny sposób rośliny zyskają większy komfort oraz urosną znacznie szybciej.

Perlit ogrodniczy w różnych pojemnościach – Novaminerals

Stworzyliśmy bogatą ofertę różnych podłoży, których zadaniem jest wsparcie korzeni i dostarczenie im jak najwięcej ilości powietrza oraz wody. Jednym z nich jest perlit. Nasz ogrodniczy sklep oferuje różne pojemności tego minerału. Specjalnie dla naszych klientów wciąż rozszerzamy nasz asortyment. Perlit 5l doskonale sprawdzi się dla tych, którzy potrzebują urozmaicić podłoże roślin w swoim domu. Popularność i oryginalność granulatu może urozmaicić każde podłoże. W asortymencie posiadamy również perlit 10l, który sprawdzi się do większych upraw. Produkt ten pochodzi od zaufanych producentów gwarantujących wysoką jakość oraz skuteczne działanie. Warto zaopatrzyć się w preparat już dziś i wykorzystać go w swoim ogrodzie czy domowej zieleni.

Frakcja

Długość w metrach

Szerokość w metrach

Potrzeba 0 worków.