DARMOWA DOSTAWA PACZKOMATEM INPOST

KALKULATOR

Nie wiesz, ile kruszywa powinieneś kupić?

Przygotowaliśmy dla Ciebie kalkulator zapotrzebowania. Teraz możesz sprawdzić jakiej ilości  kamienia potrzebujesz, aby pokryć dany obszar.

Katalog produktów

Pobierz

PORADA MIESIĄCA

Wermikulity

Wykorzystywanie minerałów w uprawie roślin jest dość powszechne. Wermikulit ogrodniczy jest jednym ze specjalistycznych dodatków urozmaicających podłoże. Wspomaga on prawidłowy rozwój roślin – zwłaszcza tropikalnych, choć wykorzystywany jest także przy tych, które rosną w neutralnym klimacie.

Wermikulit do roślin – co go cechuje?

Wermikulit stosuje się jako drenaż. Dzięki lekkości i swojej nietypowej strukturze stwarza dobre środowisko dla rozrostu korzeni oraz zapobiega ich przegniwaniu. Co więcej, wermikulit ogrodniczy poprawia napowietrzenie i zatrzymuje wodę oraz składniki odżywcze. Taka inwestycja z pewnością przyniesie widoczne efekty. Warto jednocześnie podkreślić, że w przypadku tak wysokiej jakości wermikulitu, cena nie jest zawyżona.

Wermikulit ogrodniczy – atrakcyjna cena

Oferowany dodatek przyczynia się również do redukcji kwasowości podłoża. Znajdujący się w naszej ofercie wermikulit do roślin podnosi również ich wydajność. To właśnie dzięki niemu kiełkowanie wzrasta. Jeśli chodzi o wermikulit, jego cena jest atrakcyjna i adekwatna do wysokiej jakości surowca wolnego do patogenów oraz sztucznych substancji. Pakowany w 10 kg worki wermikulit ogrodniczy pochodzi z Ugandy. Cena z pewnością zachwyci wszystkich miłośników ogrodnictwa i upraw roślin, których zachęcamy do zakupu dostępnych w naszej ofercie produktów.

Frakcja

Długość w metrach

Szerokość w metrach

Potrzeba 0 worków.