DARMOWA DOSTAWA PACZKOMATEM INPOST

KALKULATOR

Nie wiesz, ile kruszywa powinieneś kupić?

Przygotowaliśmy dla Ciebie kalkulator zapotrzebowania. Teraz możesz sprawdzić jakiej ilości  kamienia potrzebujesz, aby pokryć dany obszar.

Katalog produktów

Pobierz

PORADA MIESIĄCA

Grys biały – efektowne kruszywo do ozdoby ogrodu

Aby w ogrodzie wydzielić strefy, np. warzywnik i część rekreacyjną warto użyć kruszywa. W naszej ofercie znajduje się m.in. grys biały drobny, którego łagodny kształt i chłodny odcień bieli idealnie współgra z zielenią trawnika. Można go rozsypać i potraktować jako element architektoniczny w połączeniu z betonem i drewnem. Ponadto biały grys do ogrodu komponuje się świetnie z roślinami posadzonymi w donicach. Można go wykorzystać również jako wypełnienie rabat czy ochronę podłoża.

Ten rodzaj kruszywa sprawdza się również jako alternatywa dla tradycyjnego chodnika, ścieżek prowadzących do altan czy ogrodów. Coraz częściej biały grys wykorzystywany jest na podjazd. To rozwiązanie idealne zarówno dla domów jednorodzinnych, jak i innych posiadłości. Oprócz aspektów stricte wizualnych, biały grys podobnie jak jego pozostałe warianty kolorystyczne, pomaga w zachowaniu czystości. Cena tego kruszywa uzależniona jest przede wszystkim od wagi opakowania. W asortymencie dostępne są woreczki po 5 i 20 kg oraz jednotonowe. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą na biały grys ogrodowy, a także pozostałe produkty.

Grys granitowy – idealny na podjazd i nie tylko

W zależności od indywidualnych preferencji można zdecydować się na różne rodzaje oferowanego kruszywa. Tuż obok białego, dużą popularnością cieszy się grys granitowy grafitowy wyróżniający się dużą wytrzymałością mechaniczną, a także estetycznym wyglądem. Możliwości jego zastosowania jest naprawdę wiele. Grys granitowy na podjazd będzie świetnie się prezentował zarówno jako tło do kwiatów, jak i innych roślin. Wpływa to pozytywnie na ogólne wrażenie estetyki – tworząc spójną całość. Grys granitowy nadaje się również pod tuje. Taki kontrast kolorystyczny to swego rodzaju klasyka, która sprawdza się na prywatnych i publicznych terenach. Można zaopatrzyć się w worki o różnych wielkościach, dzięki czemu każdy ma możliwość dopasowania ilości kruszywa do swoich potrzeb.

Grys granitowy szary – propozycja do wewnątrz oraz na zewnątrz

W naszej ofercie oprócz wcześniej wymienionych kruszyw znajduje się również grys granitowy szary. Cena tego produktu jest nieco wyższa, niemniej jednak adekwatna do jego wysokiej jakości. Ten wariant dzięki swojej barwie sprawia wrażenie naturalniejszego niż pozostałe wersje. Grys granitowy szary doskonale komponuje się z otoczeniem, imitując prawdziwe kamienie. To również idealna ozdoba do doniczek czy kwiatów – zarówno tych wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Grys granit szary sprawdzi się też jako warstwa dekoracyjna lasu w słoiku. Ta kompozycja w duecie z efektownymi roślinami będzie prezentować się estetycznie na balkonie lub w domu jako element aranżacji. Jeśli interesuje Państwa grys granitowy w ogrodzie, zapraszamy do kontaktu.

Frakcja

Długość w metrach

Szerokość w metrach

Potrzeba 0 worków.