DARMOWA DOSTAWA PACZKOMATEM INPOST

KALKULATOR

Nie wiesz, ile kruszywa powinieneś kupić?

Przygotowaliśmy dla Ciebie kalkulator zapotrzebowania. Teraz możesz sprawdzić jakiej ilości  kamienia potrzebujesz, aby pokryć dany obszar.

Katalog produktów

Pobierz

PORADA MIESIĄCA

Otoczak biały – estetyczna dekoracja ogrodu

Zadbany ogród to wizytówka każdej posesji. Osoby, które mają większą działkę bardzo często oprócz posadzenia roślin i krzewów, dekorują przestrzeń kamieniami ozdobnymi – my proponujemy otoczak biały – wysokiej jakości marmur, który idealnie komponuje się z zielenią trawnika. Wyróżnia się wytrzymałością i niezwykłą stałością barwy. Otoczak biały doskonale wpasuje się w nowoczesne aranżacje ogrodu, cena uzależniona jest od wagi opakowania. Tego typu dekoracyjne kamienie występują w woreczkach od 5 kg do 1 tony.

Kamienie ozdobne otoczaki – ekskluzywna aranżacja działki

W ogrodzie oprócz roślin ozdobnych bardzo często znajdują się inne elementy architektoniczne. Aby stworzyć harmonijne kompozycje, warto użyć otoczaków granitowych, czyli zaokrąglonych kamieni w różnych barwach. Łagodne kształty i neutralne kolory kruszywa podkreślają intensywność roślin ogrodowych. Kamień biały otoczak z połyskującymi drobinami na powierzchni nadaje ekskluzywny charakter całej aranżacji. Można go wykorzystać nie tylko w ogrodzie, ale i wewnątrz domu lub na balkonie. Kamień otoczak biały świetnie nadaje się do dekoracji kominka, rabaty z kwiatami czy donic z przeróżnymi roślinami. Cena zależy od rodzaju kruszywa i wielkości woreczka. Zaopatrz się w białe lub granitowe ozdobne kamienie do Twojego ogrodu.

Frakcja

Długość w metrach

Szerokość w metrach

Potrzeba 0 worków.