DARMOWA DOSTAWA PACZKOMATEM INPOST

KALKULATOR

Nie wiesz, ile kruszywa powinieneś kupić?

Przygotowaliśmy dla Ciebie kalkulator zapotrzebowania. Teraz możesz sprawdzić jakiej ilości  kamienia potrzebujesz, aby pokryć dany obszar.

Katalog produktów

Pobierz

PORADA MIESIĄCA

Nawozy do iglaków – cenne wsparcie dla rozwoju Twoich roślin

Iglaki cieszą się ogromną popularnością. Chętnie sadzimy je nie tylko w prywatnym ogrodzie, ale także w miejscach publicznych. Nie ma w tym nic dziwnego – mają mnóstwo zalet. Są stosunkowo łatwe w uprawie i nie mają dużych wymagań. Jeśli chcesz, by stanowiły ciekawą i przyciągającą wzrok ozdobę Twojej przestrzeni, musisz wiedzieć, jak prawidłowo je pielęgnować. Podlewanie i przycinanie to wbrew pozorom nie wszystko. Iglaki wymagają też nawożenia. W tej kategorii przygotowaliśmy wysokiej jakości nawozy do iglaków, które pozwolą Ci profesjonalnie zadbać o rośliny.

Jak nawozić iglaki i tuje?

Rośliny potrzebują do prawidłowego rozwoju słońca, wody i wilgoci, a także odpowiednio skomponowanej mieszanki składników odżywczych. Należy je dostarczać za pomocą nawożenia. Gleby w naszym kraju nie są zbyt zasobne w mikro- i makroelementy, dlatego stosowanie nawozów jest absolutnie koniecznie. W tej kategorii zebraliśmy nawozy do iglaków i tui, które doskonale sprawdzą się do stosowania na wiosnę. Zawierają kluczowe dla rozwoju roślin pierwiastki – m.in. azot, fosfor i potas. Sprawdź, jakie preparaty przygotowaliśmy!

Piękny wygląd drzew dzięki nawozowi do roślin iglastych

Większość roślin, krzewów oraz drzew potrzebuje odpowiedniej pielęgnacji, bez której tracą zdrowy wygląd. Jednak co zrobić, aby tak się nie działo w przypadku iglaków? Odpowiedzią jest właściwe nawożenie. W ofercie naszego sklepu można znaleźć nawozy wiosenne do iglaków, wyróżniające się wysoką skutecznością działania. W okresie wegetacji rośliny te mają najwyższe zapotrzebowanie na mikroelementy, takie jak fosfor, magnez, siarka czy azot. Właśnie te – a także inne, cenne dla roślin składniki – znajdują się w naszym nawozie do iglaków. Ogromną zaletą jest ich stopniowe uwalnianie się, dzięki czemu drzewa mają dostęp do substancji odżywczych przez dłuższy czas. Warto również podkreślić, że nawóz do iglaków jest u nas dostępny w granulkach, co znacząco ułatwia aplikację produktu. Na opakowaniu znajduje się dokładna instrukcja postępowania, do której należy się zastosować.

Nawóz do żywotników – bujny wzrost i gęsty pokrój

Zaniedbane drzewa oraz krzewy iglaste chorują i wyglądają nieestetycznie – tracą igły, brązowieją. Można tego uniknąć, stosując odpowiedni nawóz pod iglaki. Środki z tej kategorii dostępne są w naszej ofercie w różnych objętościach. Do wyboru jest wiosenny nawóz do iglaków w 1 kg kartonie, 5 i 10 kg wiaderku oraz 25 kg worku. Z pewnością każdemu uda się zaspokoić własne potrzeby. Warto także wspomnieć, że posiadamy również nawóz do specyficznych iglaków, jakimi są tuje. Wiele osób chce, aby wokół ich domów powstał piękny żywopłot z tej odmiany krzewów. Niemniej jednak, zanim się tak stanie, należy odpowiednio zadbać o rośliny. Nawóz do żywotników to gwarancja ich bujnego wzrostu i gęstego pokroju. Stosowanie go zwiększa odporność na choroby oraz przemarzanie.

Nawozy do iglaków i do tui z optymalnym składem

Jako producent artykułów do pielęgnacji i dekoracji ogrodu doskonale znamy potrzeby Twoich roślin. Właśnie dlatego mogliśmy przygotować nawozy, dzięki którym zapewnisz swoim iglakom zdrowy i prawidłowy rozwój. W recepturach dostępnych w tej kategorii znajdują się przede wszystkim takie substancje jak azot, fosfor i potas. Azot wpływa na długość wegetacji i związane z nią kwitnienie. Przyspiesza też wzrost roślin. Fosfor jest niezbędny iglakom do tego, by mogły wykształcić system korzeniowy. Wspomaga też proces drewnienia pędów. Potas z kolei pomaga roślinom przygotować się do zimy.

Jak stosować nawozy do iglaków i do tui?

Nasze nawozy do iglaków i do tui są doceniane nie tylko za skuteczność, ale także za bardzo łatwą aplikację. Dzięki temu z nawożeniem bez trudu poradzi sobie zarówno początkujący, jak i doświadczony ogrodnik. Preparaty mają formę granulatu – wystarczy równomiernie rozsypać go wokół rośliny i podlać wodą. Ich główną zaletą jest to, że składniki stopniowo przenikają do korzeni roślin. Następnie są wykorzystywane do wzrostu i rozwoju.

Dostępne w tej kategorii nawozy należy stosować co 2 miesiące, najlepiej 2-3 razy w ciągu sezonu. Zalecamy, by rozpocząć nawożenie wczesną wiosną – tak szybko, jak tylko pozwolą na to warunki atmosferyczne, najlepiej w marcu – i kontynuować je do końca lipca.

Najwyższa jakość i wysoka wydajność w korzystnej cenie

Zaufanie naszych klientów jest dla nas najważniejszą wartością. Właśnie dlatego nieustannie pracujemy nad ulepszaniem naszych produktów. W procesie produkcji wykorzystujemy najwyższej jakości surowce, dzięki czemu nasze preparaty wyróżniają się wysoką skutecznością. Dostępne w tej kategorii nawozy do iglaków i tui są też doceniane za wydajność i idącą z nią w parze bardzo atrakcyjną cenę. Skorzystaj z naszej oferty i zadbaj o swoje rośliny jak profesjonalista!

Frakcja

Długość w metrach

Szerokość w metrach

Potrzeba 0 worków.