DARMOWA DOSTAWA PACZKOMATEM INPOST

KALKULATOR

Nie wiesz, ile kruszywa powinieneś kupić?

Przygotowaliśmy dla Ciebie kalkulator zapotrzebowania. Teraz możesz sprawdzić jakiej ilości  kamienia potrzebujesz, aby pokryć dany obszar.

Katalog produktów

Pobierz

PORADA MIESIĄCA

Nawozy do warzyw i owoców

Wysokiej jakości nawozy do owoców borówki

Uprawa wielu krzewów owocowych bywa wymagająca, przede wszystkim dlatego, że należy dostarczyć roślinom niezbędnych składników odżywczych. Jednak jak to zrobić? W ofercie naszego sklepu można znaleźć wiele środków wspomagających ich wzrost. Sporą popularnością cieszą się nawozy wieloskładnikowe do borówki, która zalicza się do kwasolubnych krzewów. Jeśli odczyn pH ziemi jest nieodpowiedni (prawidłowy to od 3,8 do 4,8), wzrost nie jest niestety zbyt efektywny.

Oferowany przez nas nawóz do zakwaszania borówek to świetny sposób na uniknięcie tego problemu. Środek ten zapewnia nie tylko lepsze warunki do wzrostu, ale poprawia także walory smakowe owoców. Po czym rozpoznać, że warto sięgnąć po nawóz zakwaszający do borówek? Najczęstszym i od razu widocznym objawem nieodpowiedniej kwasowości gleby są czerwone przebarwienia liści, będące skutkiem niedoboru fosforu. Organiczny nawóz do borówek umożliwia krzewom owocowym pobieranie tego składnika odżywczego. Produkt występuje w formie granulatu, dlatego nawożenie jest bezproblemowe.

Skuteczny nawóz do owoców malin

Maliny cieszą się dobrą opinią wśród ogrodników, a także amatorów hodujących tego typu owoce. Kluczowe w ich uprawie jest odpowiednie nawodnienie oraz nawożenie. W tej roli świetnie sprawdzi się nawóz organiczny do malin dostępny w naszej ofercie. Dzięki regularnemu stosowaniu rośliny stają się odporniejsze na choroby i lepiej owocują. Kiedy i jak powinno się nawozić krzewy owocowe z rodziny różowatych? Najlepiej stosować nawóz do owoców 3 razy w sezonie. Najpierw wiosną od marca/kwietnia aż do lipca w równych dawkach i 40-dniowych odstępach czasowych. W ten sposób uda się dostarczyć wszystkich niezbędnych mikroskładników do wzrostu i obfitego owocowania krzaków. Nawóz pod maliny można znaleźć w kilogramowych kartonach. Zachęcamy do zapoznania się z całym naszym asortymentem.

Nawóz do owoców agrestu i porzeczek – wszystko, czego potrzebują krzewy owocowe

Zapewnienie odpowiedniego miejsca krzewom owocowym nie oznacza jeszcze obfitego owocowania, a także wzrostu roślin. Niezbędne okazuje się również nawożenie. W przypadku czarnej porzeczki oraz jej innych odmian stosowanie nawozów do owoców należy zacząć już wczesną wiosną i kontynuować je do sierpnia w równych odstępach czasowych, oraz takich samych dawkach. Zalecenia można znaleźć na opakowaniach produktów. W ofercie naszego sklepu posiadamy zarówno nawóz do czarnej porzeczki, jak i czerwonej. Każdy z pewnością znajdzie coś, co sprawdzi się w jego ogrodzie. Dostępny w 1 kg kartonach nawóz do porzeczki jest wydajny oraz łatwy w aplikacji. 

Wysokiej jakości nawóz pod winorośl

Sadownicy, którzy zajmują się uprawą winorośli również znajdą coś w naszym asortymencie. Oferujemy wysokiej jakości wieloskładnikowy nawóz do winogron. Dzięki bogatej zawartości makro- i mikroelementów krzewy mają zapewnione odpowiednie warunki do wzrostu i owocowania. Nawóz należy aplikować pod winogrona aż 3 razy w sezonie. Pierwsze dawkowanie zalecane jest wczesną wiosną, czyli na początku wegetacji, drugie natomiast gdy pojawiają się pędy, a ostatnie podczas kwitnienia. Znaczenie ma nie tylko czas nawożenia, ale także równomierne rozsiewanie nawozu do winorośli – od ok. 50 cm do 100 cm od pnia krzewu (w zależności od wielkości nasadzeń) i nawodnienie. Zaletą oferowanych produktów jest ich wydajność. Każdy nawóz na winogrona starczy nawet na 50 ㎡. 

Przeznaczone dla ogrodników wysokiej jakości nawozy do warzyw

Odpowiedniego nawożenia potrzebują nie tylko owoce, ale i warzywa. To rośliny o dużych wymaganiach pokarmowych. Sporo przy tym zależy od ich gatunku. W naszym sklepie internetowym zaopatrzyć się można m.in. w wysokiej jakości nawóz do pomidorów i papryki. Dzięki niemu rośliny rosną szybko i dają obfite plony. Jednocześnie nie gromadzą się w nich azotany. Regularne nawożenie daje paprykom i pomidorom odporność na choroby różnego rodzaju. Oferujemy także nawóz do warzyw dyniowatych i ogórków. Doskonale sprawdza się zarówno przy uprawie w glebie, jak i pod tunelami foliowymi.

Frakcja

Długość w metrach

Szerokość w metrach

Potrzeba 0 worków.