Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Informacja o plasowaniu wyników wyszukiwania

KALKULATOR

Nie wiesz, ile kruszywa powinieneś kupić?

Przygotowaliśmy dla Ciebie kalkulator zapotrzebowania. Teraz możesz sprawdzić jakiej ilości  kamienia potrzebujesz, aby pokryć dany obszar.

Katalog produktów

Pobierz

PORADA MIESIĄCA

Sprawdzony nawóz do borówek amerykańskich

Uprawa krzewów owocowych bywa wymagająca, przede wszystkim dlatego, że należy dostarczyć roślinom niezbędnych składników odżywczych. Jednak jak to zrobić? W ofercie naszego sklepu można znaleźć wiele środków wspomagających ich wzrost. Największą popularnością cieszą się nawozy wieloskładnikowe do borówki, która zalicza się do kwasolubnych krzewów. Jeśli odczyn pH ziemi będzie nieodpowiedni (prawidłowy to od 3,8 do 4,8), wzrost nie będzie zbyt efektywny.

Oferowany przez nas nawóz do zakwaszania borówek to świetny sposób na uniknięcie tego problemu. Środek zapewnia nie tylko lepsze warunki do wzrostu, ale poprawia także walory smakowe owoców. Po czym rozpoznać, że warto sięgnąć po nawóz zakwaszający do borówek? Najczęstszym i od razu widocznym objawem nieodpowiedniej kwasowości gleby są czerwone przebarwienia liści, będące skutkiem niedoboru fosforu. Organiczny nawóz do borówek umożliwia krzewom owocowym pobieranie tego składnika odżywczego. Produkt występuje w formie granulatu, dlatego nawożenie jest bezproblemowe.

Skuteczny nawóz do malin

Maliny cieszą się dobrą opinią wśród ogrodników, a także amatorów hodujących tego typu owoce. Kluczowe w ich uprawie jest odpowiednie nawodnienie oraz nawożenie. W tej roli świetnie sprawdzi się nawóz organiczny do malin dostępny w naszej ofercie. Dzięki regularnemu stosowaniu rośliny są odporniejsze na choroby i lepiej owocują. Kiedy i jak powinno się nawozić krzewy owocowe z rodziny różowatych? Najlepiej stosować nawóz na maliny 3 razy w sezonie. Najpierw wiosną od marca/kwietnia aż do lipca w równych dawkach i 40-dniowych odstępach czasowych. W ten sposób uda się dostarczyć wszystkich niezbędnych mikroskładników do wzrostu i obfitego owocowania krzaków. Nawóz pod maliny można znaleźć w kilogramowych kartonach. Zachęcamy do zapoznania się z całym naszym asortymentem.

Nawóz do agrestu i porzeczek – wszystko, czego potrzebują krzewy owocowe

Zapewnienie odpowiedniego miejsca krzewom owocowym nie oznacza jeszcze obfitego owocowania, a także wzrostu roślin. Niezbędne okazuje się również nawożenie. W przypadku czarnej porzeczki oraz jej innych odmian stosowanie nawozów należy zacząć już wczesną wiosną i kontynuować je do sierpnia w równych odstępach czasowych, oraz takich samych dawkach. Zalecenia można znaleźć na opakowaniach produktów. W ofercie naszego sklepu posiadamy zarówno nawóz do czarnej porzeczki, jak i czerwonej. Każdy z pewnością znajdzie coś, co sprawdzi się w jego ogrodzie. Dostępny w 1 kg kartonach nawóz do porzeczki jest wydajny oraz łatwy w aplikacji. Zachęcamy do zapoznania się z innymi artykułami na naszej stronie.

Wysokiej jakości nawóz pod winorośl

Sadownicy, którzy zajmują się uprawą winorośli również znajdą coś w naszym asortymencie. Oferujemy wysokiej jakości wieloskładnikowy nawóz do winogron. Dzięki bogatej zawartości makro- i mikroelementów krzewy mają zapewnione odpowiednie warunki do wzrostu i owocowania. Nawóz należy aplikować pod winogrona aż 3 razy w sezonie. Pierwsze dawkowanie zalecane jest wczesną wiosną, czyli na początku wegetacji, drugie natomiast gdy pojawiają się pędy, a ostatnie podczas kwitnienia. Znaczenie ma nie tylko czas nawożenia, ale także równomierne rozsiewanie nawozu do winorośli – od ok. 50 cm do 100 cm od pnia krzewu (w zależności od wielkości nasadzeń) i nawodnienie. Zaletą oferowanych produktów jest ich wydajność. Każdy nawóz na winogrona starczy nawet na 50 ㎡. Na naszej stronie można zaopatrzyć się również w inne artykuły z tej kategorii.

Frakcja

Długość w metrach

Szerokość w metrach

Potrzeba 0 worków.