DARMOWA DOSTAWA PACZKOMATEM INPOST

KALKULATOR

Nie wiesz, ile kruszywa powinieneś kupić?

Przygotowaliśmy dla Ciebie kalkulator zapotrzebowania. Teraz możesz sprawdzić jakiej ilości  kamienia potrzebujesz, aby pokryć dany obszar.

Katalog produktów

Pobierz

PORADA MIESIĄCA

Nawozy uniwersalne – niezastąpione wsparcie dla Twoich roślin

Marzysz o pięknym ogrodzie? W takim razie z pewnością doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, jak ważnym zabiegiem pielęgnacyjnym jest nawożenie. Rośliny ogrodowe, doniczkowe czy balkonowe mają różne wymagania i potrzeby względem odżywiania. To oznacza, że uprawiając kilka gatunków, do każdego okazu musiałbyś zaopatrzyć się w inny nawóz. Na szczęście jest prostsze rozwiązanie – wystarczy, że zastosujesz uniwersalny nawóz do roślin ogrodowych. Preparaty dostępne w tej kategorii do duże ułatwienie, które docenią szczególnie początkujący i ceniący praktyczne rozwiązania ogrodnicy.

Dlaczego warto stosować uniwersalny nawóz do roślin ogrodowych?

Każdy dostępny w naszej ofercie uniwersalny nawóz do ogrodu to rozwiązanie dla osób, które nie mogą poświęcać na pielęgnację roślin zbyt wiele czasu. Proponowane przez nas preparaty wspomogą różne gatunki roślin. Jako producent z wieloletnim doświadczeniem w branży wiemy, jakie proporcje poszczególnych składników dają najlepsze efekty przy nawożeniu. Odpowiednio stosowane nawozy dostarczą Twoim roślinom składniki odżywcze i sprawią, że będą się prawidłowo rozwijały. Co więcej, ograniczą czynności pielęgnacyjne do minimum!

Uniwersalne nawozy do ogrodu o szerokim zastosowaniu

W tej kategorii przygotowaliśmy preparaty do nawożenia wielu gatunków roślin. Jeżeli uprawiasz głównie rośliny kwitnące, postaw na nawóz uniwersalny do kwiatów. Produkt doskonale sprawdzi się do nawożenia upraw doniczkowych, balkonowych i ogrodowych. Gwarantuje obfite kwitnienie i intensywne wybarwienie liści i kwiatów.

Nawozy uniwersalne to produkty wieloskładnikowe. W ich składzie zawarliśmy przede wszystkim azot, fosfor i potas w odpowiednich proporcjach. Składniki te są niezbędne nie tylko do prawidłowego rozwoju roślin. Podnoszą też ich odporność na przemarzanie i choroby.

Jakie nawozy znajdziesz w ofercie Nova Minerals?

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jakie potrzeby pokarmowe mają rośliny ogrodowe. Właśnie dlatego przygotowaliśmy nawozy mineralne o optymalnym stosunku azotu, fosforu i potasu. W ofercie Nova Minerals znajdziesz m.in. nawóz Yara Mila Power Complex, który idealnie sprawdzi się do nawożenia wiosennego rzepaku i zbóż ozimych, jarych, a także użytków zielonych. Przygotowaliśmy też skuteczny i praktyczny preparat Nordic Supreme. Sprawdzi się w przypadku większości warzyw, krzewów owocowych, drzew czy trawników. Co ważne, jest dostępny w wariantach 1, 3, 5, 10 i 25 kg. Bez problemu dopasujesz więc odpowiedni produkt do swoich potrzeb!

Uniwersalny nawóz do roślin ogrodowych – wysoka wydajność i wygodna aplikacja

Dostępne w tej kategorii uniwersalne nawozy mają formę wygodnego w aplikacji granulatu. Są przeznaczone do nawożenia posypowego. Nie wymagają mieszania z glebą. Dzięki takiej formie są niezwykle wydajne. Nasze preparaty nie zbrylają się i nie kruszą. Co ważne, podczas aplikowania nie pylą. Znakomity skład nawozów Nova Minerals sprawia, że wszelkie niedobory naturalnie występujące w glebie zostaną uzupełnione na dłuższy czas. Zapewnij swoim roślinom prawidłowy i zdrowy rozwój – już dziś wybierz nawozy uniwersalne z tej kategorii!

Frakcja

Długość w metrach

Szerokość w metrach

Potrzeba 0 worków.