DARMOWA DOSTAWA PACZKOMATEM INPOST

KALKULATOR

Nie wiesz, ile kruszywa powinieneś kupić?

Przygotowaliśmy dla Ciebie kalkulator zapotrzebowania. Teraz możesz sprawdzić jakiej ilości  kamienia potrzebujesz, aby pokryć dany obszar.

Katalog produktów

Pobierz

PORADA MIESIĄCA

Obornik bydlęcy – wsparcie gleby oraz roślin

Trwałe użyźnianie gleby jest zadaniem każdego, kto pasjonuje się uprawą roślin lub zajmuje się tym zawodowo. Pomocny w tym może okazać się granulowany nawóz bydlęcy. Składający się z naturalnych składników wspiera rozrost roślin, a także sprawia, że gleba dużo lepiej magazynuje wilgoć i zapobiega jej erozji. Niektórzy używają go także w uprawie roślin doniczkowych. Obornik bydlęcy może być stosowany pod pomidory czy inne warzywa. Jest on całkowicie bezpieczny w przeciwieństwie do świeżego nawozu, który ze względu na zawartość amoniaku okazuje się toksyczny. Obornik bydlęcy pod pomidory oraz inne rośliny musi być pozbawiony pasożytów, dlatego najlepsze rozwiązanie to wybór suchej wersji nawozu naturalnego, która jest wolna m.in. patogenów oraz nasion chwastów.

Stosowanie obornika bydlęcego w ogrodzie

Optymalne nawożenie pozwala dostarczać do podłoża niezbędnych mikroskładników. Obornik bydlęcy w granulkach polecany jest szczególnie do gleb zniszczonych i ubogich w składniki odżywcze. Warto o nie zadbać, ponieważ z pewnością wpłynie to na późniejsze plony. Jeśli chodzi o granulowany nawóz bydlęcy, bardzo dobrze sprawdza się w przypadku pielęgnacji trawników, sadów i upraw działek. Co więcej, wykorzystuje się go nawet w rolnictwie ekologicznym. Nawóz bydlęcy granulowany dostępny w naszej ofercie, z uwagi na wysoką skuteczność cieszy się dużą popularnością. Zachęcamy do zapoznania się z dokładnymi parametrami produktów.

Wysokiej jakości obornik bydlęcy w workach – różne objętości

W naszym sklepie dostępnych jest wiele nawozów, których zadaniem jest wsparcie rozrostu roślinności. Posiadamy różne objętości obornika bydlęcego w workach. Dzięki temu każdy klient może wybrać dla siebie odpowiednią ilość, wykorzystując nawóz do pracy nad roślinami. Obornik granulowany bydlęcy 20l sprawdzi się doskonale dla pasjonatów ogrodnictwa, którzy szukają wsparcia dla kwiatów i warzyw uprawianych na działce lub w przydomowym ogródku.

Sprawdzony granulowany nawóz bydlęcy

Oferowany nawóz jest bogaty w mikroelementy takie jak fosfor, potas oraz azot, dzięki czemu spulchnia glebę i zwiększa jej zdolność do zatrzymania wody. Obornik granulowany bydlęcy 40l dedykowany jest osobom, które uprawiają zdecydowanie więcej roślin. Ich zapotrzebowanie na wsparcie jest znacznie większe. Natomiast nawóz bydlęcy granulowany 5 i 10 l będzie idealny do niewielkich, przydomowych warzywniaków. Zachęcamy do wybrania odpowiedniej gramatury dla siebie.

Frakcja

Długość w metrach

Szerokość w metrach

Potrzeba 0 worków.