DARMOWA DOSTAWA PACZKOMATEM INPOST

KALKULATOR

Nie wiesz, ile kruszywa powinieneś kupić?

Przygotowaliśmy dla Ciebie kalkulator zapotrzebowania. Teraz możesz sprawdzić jakiej ilości  kamienia potrzebujesz, aby pokryć dany obszar.

Katalog produktów

Pobierz

PORADA MIESIĄCA

Sól drogowa – sposób na utrzymanie bezpieczeństwa na drogach, chodnikach i ścieżkach

Chyba nikogo nie trzeba przekonywać co do tego, że poruszanie się zimą po ulicach lub chodnikach jest dość niebezpieczne. Nawierzchnia pokryta śniegiem i lodem sprawia, że nietrudno o wypadek. Chcesz poprawić bezpieczeństwo w obrębie swojej nieruchomości? A może zajmujesz się dbaniem o stan dróg publicznych zimą? W takim razie koniecznie musisz zaopatrzyć się w solidny zapas soli drogowej, którą przygotowaliśmy w tej kategorii. Produkt jest sprowadzany przez nas z Maroka i świetnie radzi sobie ze skutkami zimowych opadów śniegu.

Sól drogowa o wyjątkowych właściwościach

Proponowana przez nas sól drogowa to jeden z najczęściej stosowanych produktów, które są przeznaczone do topienia śniegu i lodu. Jest chętnie wybierana ze względu na swoje skuteczne działanie i relatywnie niską cenę. Dostępna w tej kategorii sól drogowa doskonale radzi sobie z niwelowaniem śliskości ulic i chodników. Dodatkowo jest bezpieczna i nietoksyczna. Co ważne, może być stosowana nawet w niskich temperaturach. Wystarczy wysypać ją wokół posesji, by zapewnić sobie i bliskim bezpieczeństwo zimą.

Jak możesz wykorzystać sól drogową Nova Minerals?

Zastosowanie soli drogowej jest bardzo szerokie. Produkt dostępny w naszej ofercie może być użyty przy usuwaniu śniegu lub lodu z terenów prywatnych czy użytkowych wokół budynków publicznych. Nic nie stoi na przeszkodzie, by wykorzystać sól do topienia lodu i śniegu, którymi pokryte są drogi dojazdowe czy publiczne. Można zastosować ją też na placach, parkingach czy w innych miejscach, z których należy szybko i sprawnie usunąć lód i śnieg. Co ciekawe, oferowana przez nas sól drogowa chroni nawierzchnię przed ponownym zamarznięciem.

Jak stosować sól drogową?

Dostępna w naszej ofercie sól drogowa jest bardzo wydajna. Produkt ma sypką konsystencję, dzięki czemu szybko i łatwo można go rozprowadzić. Wystarczy, że wysypiesz cienką warstwę, by dzięki swoim właściwościom lód i śnieg uległy roztopieniu. Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie bezpieczeństwo stosowania. Właśnie dlatego oferujemy Ci produkt, który nie ma zapachu i absolutnie nie wpływa na środowisko.

Oferta Nova Minerals jest skierowana do szerokiej grupy klientów. W tej kategorii możesz kupić sól w pojedynczych workach, co z pewnością spodoba się indywidualnym odbiorcom. Realizujemy też zamówienia paletowe – obsługujemy przedsiębiorstwa. Jesteśmy otwarci na potrzeby każdego klienta.

Sól drogowa w atrakcyjnych cenach

Wybierając produkty z oferty Nova Minerals, otrzymujesz gwarancję najwyższej jakości. Do Twojej dyspozycji oddajemy sól drogową, która cieszy się świetną opinią na rynku. Wysoka wydajność, atrakcyjna cena i szerokie możliwości zastosowania zdecydowanie powinny przekonać Cię do tego, by zrobić solidny zapas soli jeszcze przed rozpoczęciem sezonu. Dokładamy wszelkich starań, by móc zaoferować Ci rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb. Jesteśmy więc przekonani, że produkty z tej kategorii spełnią Twoje oczekiwania. Nie czekaj na srogą zimę – już dziś zamów sól drogową z tej kategorii!

Frakcja

Długość w metrach

Szerokość w metrach

Potrzeba 0 worków.