DARMOWA DOSTAWA PACZKOMATEM INPOST

Grys biały BIANCO CARRARA 8-16mm 5 kg

9,99 

Najniższa cena (2024-05-29): 9,99 

Skorzystaj z darmowej dostawy paczkomatem InPost.

Potrzebujesz pomocy w doborze produktów? Skontaktuj się z nami mailowo (sklep@novaminerals.pl) lub telefonicznie (+48 571 386 712).

Opis

9,99 

Najniższa cena (2024-05-29): 9,99 
EAN: 5903754488221 SKU: WG -0195 Kategorie: ,

Opis

Najwyższej klasy włoski biały marmur o chłodniejszym odcieniu bieli. Kamień dostępny w postaci ciętego grysu i gładkiego otoczaka. Biały marmurowy grys podnosi ogólne wrażenie estetyki i czystości ogrodu. Łagodne, zaokrąglone kształty otoczaka znakomicie komponują się z roślinami posadzonymi w donicach wewnątrz jak i na zewnątrz .Oryginalny grys Bianco Carrara w szlachetnym białym kolorze. Kamień pochodzi z kopalni zlokalizowanych w pobliżu miejscowości Bianco Carrara, na terenie północnych Włoch. Charakteryzuje się wysoką wytrzymałością i stałością barwy. Chłodniejszy odcień bieli silnie kontrastuje z intensywną zielenią trawnika oraz barwnymi kwiatowymi rabatami.Biała barwa kamienia podnosi ogólne wrażenie estetyki i czystości ogrodu, tworząc nowoczesne kompozycje z elementami betonu architektonicznego czy naturalnego drewna. Najwyższa jakość gwarantuje wieloletni efekt ozdobny. Stałość barwy gwarantuje wieloletni efekt ozdobny.

Wydajność: 0,1m2

* Wymagana impregnacja kamienia * Kiedy warto pokryć kamień impregnatem

Zazwyczaj pokrycie kamienia impregnatem jest niezbędne, by służył nam przez długi czas. Bezwzględnie powinniśmy to zrobić, kiedy kamień znajduje się na zewnątrz, w pomieszczeniach wilgotnych bądź kiedy jest narażony na zabrudzenia. W przypadku kamieni o wysokiej nasiąkliwości, jak np. grys, piaskowce, wapienie czy niektóre marmury, impregnacja jest konieczna. Impregnacja ogranicza chłonność powierzchni poprzez wypełnienie impregnatem porów w kamieniu. Impregnat tworzy na powierzchni kamienia powłokę zabezpieczającą przed kurzem i brudem, a także zabezpiecza przed działaniem promieniowania UV, które negatywnie wpływa na kolor.

 

Informacje dodatkowe

Waga 6 kg

Informacje dodatkowe

Waga 6 kg

Wybierz inny wariant

Podobne produkty

Frakcja

Długość w metrach

Szerokość w metrach

Potrzeba 0 worków.