DARMOWA DOSTAWA PACZKOMATEM INPOST

Grys Biały ICE STAR (16-32) 1 Tona BIG BAG

750,00 

Brak w magazynie

Skorzystaj z darmowej dostawy paczkomatem InPost.

Potrzebujesz pomocy w doborze produktów? Skontaktuj się z nami mailowo (sklep@novaminerals.pl) lub telefonicznie (+48 571 386 712).

Opis

750,00 

Brak w magazynie

EAN: 5904624773256 SKU: WG -0279 Kategorie: , ,

Opis

Grys ICE STAR

Oryginalny Norweski kamień dolomitowy ICE STAR w połyskującym śnieżno-białym kolorze. Kamień pochodzi z kopalni zlokalizowanych w Norwegii. Na jego powierzchni znajdują się połyskujące w świetle drobinki, nadające mu niezwykły, ekskluzywny charakter. Biały, błyszczący ICE STAR silnie kontrastuje z intensywną zielenią trawnika oraz barwnymi kwiatowymi rabatami. Grys doskonale sprawdza się w nowoczesnych aranżacjach ogrodowych, podnosząc ogólne wrażenie estetyki i czystości ogrodu.

Wydajność ; 15 m²

* Wymagana impregnacja kamienia * Kiedy warto pokryć kamień impregnatem

Zazwyczaj pokrycie kamienia impregnatem jest niezbędne, by służył nam przez długi czas. Bezwzględnie powinniśmy to zrobić, kiedy kamień znajduje się na zewnątrz, w pomieszczeniach wilgotnych bądź kiedy jest narażony na zabrudzenia. W przypadku kamieni o wysokiej nasiąkliwości, jak np. grys, piaskowce, wapienie czy niektóre marmury, impregnacja jest konieczna. Impregnacja ogranicza chłonność powierzchni poprzez wypełnienie impregnatem porów w kamieniu. Impregnat tworzy na powierzchni kamienia powłokę zabezpieczającą przed kurzem i brudem, a także zabezpiecza przed działaniem promieniowania UV, które negatywnie wpływa na kolor.

Informacje dodatkowe

Waga 1000 kg
Wymiary 93 × 84 × 120 cm

Informacje dodatkowe

Waga 1000 kg
Wymiary 93 × 84 × 120 cm

Wybierz inny wariant

Podobne produkty

Frakcja

Długość w metrach

Szerokość w metrach

Potrzeba 0 worków.