DARMOWA DOSTAWA PACZKOMATEM INPOST

Grys grafitowo-czarny NERO EBANO 22-30mm 20 kg

17,99 

Najniższa cena (2024-05-29): 17,99 

Skorzystaj z darmowej dostawy paczkomatem InPost.

Potrzebujesz pomocy w doborze produktów? Skontaktuj się z nami mailowo (sklep@novaminerals.pl) lub telefonicznie (+48 571 386 712).

Opis

17,99 

Najniższa cena (2024-05-29): 17,99 
EAN: 5903754488405 SKU: WG -0093 Kategorie: ,

Opis

NERO EBANO GRYS GRAFITOWO-CZARNY

Oryginalny włoski grys o szlachetnym, grafitowym odcieniu. Znakomicie akcentuje jasne elementy małej architektury ogrodowej, takie jak fontanny, donice czy ławki. Ciemniejszy kolor grysu w zestawieniu z roślinami wpływa na podkreślenie intensywności ich kolorów. Stałość barwy kamienia gwarantuje wieloletni efekt ozdobny. Najwyższej klasy zaokrąglony kamień o ciemnym, grafitowym odcieniu. Otoczak pochodzi z kopalni zlokalizowanych na ternie północnych Włoch. Charakteryzuje się wysoką wytrzymałością i stałością barwy.
godne, zaokrąglone kształty oraz ciemniejsza barwa kruszywa podkreślają intensywne kolory roślin, mocno
akcentując jasne elementy architektury ogrodowej.

Wydajność ; 0,4 m²

* Wymagana impregnacja kamienia * Kiedy warto pokryć kamień impregnatem

Zazwyczaj pokrycie kamienia impregnatem jest niezbędne, by służył nam przez długi czas. Bezwzględnie powinniśmy to zrobić, kiedy kamień znajduje się na zewnątrz, w pomieszczeniach wilgotnych bądź kiedy jest narażony na zabrudzenia. W przypadku kamieni o wysokiej nasiąkliwości, jak np. grys, piaskowce, wapienie czy niektóre marmury, impregnacja jest konieczna. Impregnacja ogranicza chłonność powierzchni poprzez wypełnienie impregnatem porów w kamieniu. Impregnat tworzy na powierzchni kamienia powłokę zabezpieczającą przed kurzem i brudem, a także zabezpiecza przed działaniem promieniowania UV, które negatywnie wpływa na kolor.

Informacje dodatkowe

Waga 25 kg

Informacje dodatkowe

Waga 25 kg

Wybierz inny wariant

Podobne produkty

Frakcja

Długość w metrach

Szerokość w metrach

Potrzeba 0 worków.