DARMOWA DOSTAWA PACZKOMATEM INPOST

Promocja!

Grys śnieżno-biały THASSOS 8-16mm 20 kg

17,50 

Najniższa cena (2024-06-18): 37,99 

Skorzystaj z darmowej dostawy paczkomatem InPost.

Potrzebujesz pomocy w doborze produktów? Skontaktuj się z nami mailowo (sklep@novaminerals.pl) lub telefonicznie (+48 571 386 712).

Opis

Promocja!

17,50 

Najniższa cena (2024-06-18): 37,99 
EAN: 5903754488115 SKU: WG - 001 Kategorie: ,

Opis

PREFERENCYJNA CENA Z UWAGI NA ZABRUDZONY KAMIEŃ – KAMIEŃ WYMAGA BEZWZGLĘDNIE OPŁUKANIA – WYCZYSZCZENIA – –JEST ZIELONY W WORKU WYMAGANE CZYSZCZENIE WODA + PŁYN – NIE PODLEGA ZWROTOWI – OFEROWANY KAMIEŃ POSIADA ZIELONE NALOTY WYMAGANE CZYSZCZENIE !

GRYS ŚNIEŻNO-BIAŁY THASSOS

Oryginalny marmur grecki w połyskującym śnieżno-białym kolorze. Biały, błyszczący Thassos silnie kontrastuje z intensywną zielenią trawnika oraz barwnymi kwiatowymi rabatami.Oryginalny marmur grecki w połyskującym śnieżno-białym kolorze. Kamień pochodzi z kopalni zlokalizowanych na greckiej wyspie Thassos. Na jego powierzchni znajdują się połyskujące w świetle drobinki, nadające mu niezwykły, ekskluzywny charakter. Biały, błyszczący Thassos silnie kontrastuje z intensywną zielenią trawnika oraz barwnymi kwiatowymi rabatami. Grys doskonale sprawdza się w nowoczesnych aranżacjach ogrodowych, podnosząc ogólne wrażenie estetyki i czystości ogrodu.

Wydajność: 0,4 m2

* Wymagana impregnacja kamienia * Kiedy warto pokryć kamień impregnatem

Zazwyczaj pokrycie kamienia impregnatem jest niezbędne, by służył nam przez długi czas. Bezwzględnie powinniśmy to zrobić, kiedy kamień znajduje się na zewnątrz, w pomieszczeniach wilgotnych bądź kiedy jest narażony na zabrudzenia. W przypadku kamieni o wysokiej nasiąkliwości, jak np. grys, piaskowce, wapienie czy niektóre marmury, impregnacja jest konieczna. Impregnacja ogranicza chłonność powierzchni poprzez wypełnienie impregnatem porów w kamieniu. Impregnat tworzy na powierzchni kamienia powłokę zabezpieczającą przed kurzem i brudem, a także zabezpiecza przed działaniem promieniowania UV, które negatywnie wpływa na kolor.

Uwaga kamień może być lekko zabrudzony wymaga czyszczenia karcher + płyn do naczyń

Informacje dodatkowe

Waga 25 kg

Informacje dodatkowe

Waga 25 kg

Wybierz inny wariant

Podobne produkty

Frakcja

Długość w metrach

Szerokość w metrach

Potrzeba 0 worków.