Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Informacja o plasowaniu wyników wyszukiwania

KALKULATOR

Nie wiesz, ile kruszywa powinieneś kupić?

Przygotowaliśmy dla Ciebie kalkulator zapotrzebowania. Teraz możesz sprawdzić jakiej ilości  kamienia potrzebujesz, aby pokryć dany obszar.

Katalog produktów

Pobierz

PORADA MIESIĄCA

Mocznik N46% Worek 25 kg (5szt x 5 kg)

NOWOŚĆ – NAWÓZ MOCZNIK 5 KG VILA

N46 – AZOT

Mocznik jest nawozem uniwersalnym który może być stosowany pod wszystkie rośliny uprawne i na wszystkich glebach. Należy go stosować dolistnie w roztworze wodnym o stężeniu dostosowanym do aktualnych potrzeb roślin.

NAWOŻENIE DOLISTNE Przygotowanie 5% roztworu: zawartość opakowania (5kg) rozpuścić w 100l wody. W zależności od potrzeb roztwór może być mieszany z siarczanem magnezu, środkami owadobójczymi oraz fungicydami. Nawożenie dolistne drzew owocowych: stosować 5% roztwór na liście roślin.

Nawożenie trawnika: sporządzić 10% roztwór wodny (5kg na 50l wody). Stosować wczesną wiosną w dawce 2,5l roztworu na każde 10 m2 trawnika. Zabiegi przeprowadzać na suchych roślinach, najlepiej późnym wieczorem lub w dni pochmurne wcześnie rano.

OPRYSKI DRZEW OWOCOWYCH (przeciwko parchowi jabłoni) Wykonywanie oprysku: dokładne pokryć liście drzewa 5% roztworem mocznika, stosując dużą ilość cieczy. W podobny sposób zabieg można przeprowadzić również na gruszach. Opryski przeprowadzać jesienią po pierwszych przymrozkach, gdy na drzewie znajduje się jeszcze większość liści. Zabieg można wykonać jeszcze na przełomie lutego/marca opryskując opadłe liście 7% roztworem mocznika, ale skuteczność będzie niższa. Uwaga: nie stosować równocześnie z innymi nawozami azotowymi. W przypadku wątpliwości zaleca się sprawdzić szczegółową instrukcję stosowania nawozu bądź skontaktować się z jego producentem lub dystrybutorem.

97,99 

Brak w magazynie

Pobierz NOTY KATALOGOWE

Wielkość produktu

uzupełnij na karcie produktu
uzupełnij na karcie produktu

Cena za opakowanie

uzupełnij na karcie produktu
uzupełnij na karcie produktu

Wybierz inny wariant

Podobne produkty

Frakcja

Długość w metrach

Szerokość w metrach

Potrzeba 0 worków.