DARMOWA DOSTAWA PACZKOMATEM INPOST

Mocznik N46% Worek 5 kg

29,99 

Najniższa cena (2024-07-17): 29,99 

Skorzystaj z darmowej dostawy paczkomatem InPost.

Potrzebujesz pomocy w doborze produktów? Skontaktuj się z nami mailowo (sklep@novaminerals.pl) lub telefonicznie (+48 571 386 712).

Opis

29,99 

Najniższa cena (2024-07-17): 29,99 

Opis

NOWOŚĆ – NAWÓZ MOCZNIK 5 KG VILA

N46 – AZOT

Mocznik jest nawozem uniwersalnym który może być stosowany pod wszystkie rośliny uprawne i na wszystkich glebach. Należy go stosować dolistnie w roztworze wodnym o stężeniu dostosowanym do aktualnych potrzeb roślin.

NAWOŻENIE DOLISTNE Przygotowanie 5% roztworu: zawartość opakowania (5kg) rozpuścić w 100l wody. W zależności od potrzeb roztwór może być mieszany z siarczanem magnezu, środkami owadobójczymi oraz fungicydami. Nawożenie dolistne drzew owocowych: stosować 5% roztwór na liście roślin.

Nawożenie trawnika: sporządzić 10% roztwór wodny (5kg na 50l wody). Stosować wczesną wiosną w dawce 2,5l roztworu na każde 10 m2 trawnika. Zabiegi przeprowadzać na suchych roślinach, najlepiej późnym wieczorem lub w dni pochmurne wcześnie rano.

OPRYSKI DRZEW OWOCOWYCH (przeciwko parchowi jabłoni) Wykonywanie oprysku: dokładne pokryć liście drzewa 5% roztworem mocznika, stosując dużą ilość cieczy. W podobny sposób zabieg można przeprowadzić również na gruszach. Opryski przeprowadzać jesienią po pierwszych przymrozkach, gdy na drzewie znajduje się jeszcze większość liści. Zabieg można wykonać jeszcze na przełomie lutego/marca opryskując opadłe liście 7% roztworem mocznika, ale skuteczność będzie niższa. Uwaga: nie stosować równocześnie z innymi nawozami azotowymi. W przypadku wątpliwości zaleca się sprawdzić szczegółową instrukcję stosowania nawozu bądź skontaktować się z jego producentem lub dystrybutorem.

Informacje dodatkowe

Waga 5 kg

Informacje dodatkowe

Waga 5 kg

Wybierz inny wariant

Podobne produkty

Frakcja

Długość w metrach

Szerokość w metrach

Potrzeba 0 worków.