DARMOWA DOSTAWA PACZKOMATEM INPOST

Otoczak biały THASSOS 8-16mm 20kg

17,89 

Brak w magazynie

Skorzystaj z darmowej dostawy paczkomatem InPost.

Potrzebujesz pomocy w doborze produktów? Skontaktuj się z nami mailowo (sklep@novaminerals.pl) lub telefonicznie (+48 571 386 712).

Opis

17,89 

Brak w magazynie

EAN: 5903754488047 SKU: WG -0238 Kategorie: ,

Opis

Oryginalny marmur grecki o zaokrąglonych kształtach, które w połączeniu z połyskującymi na powierzchni drobinkami nadają mu wyjątkowy, ekskluzywny charakter. Otoczak doskonale sprawdza się w nowoczesnych aranżacjach, podnosząc ogólne wrażenie estetyki wnętrza czy ogrodu. Najwyższej klasy grecki biały marmur w postaci gładkiego otoczaka. Kamień pochodzi z kopalni zlokalizowanych na wyspie Thassos . Charakteryzuje się wysoką wytrzymałością i stałością barwy. Chłodniejszy odcień bieli silnie kontrastuje z intensywną zielenią trawnika oraz barwnymi kwiatowymi rabatami. Łagodne, zaokrąglone kształty otoczaka znakomicie komponują się z roślinami posadzonymi w donicach wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń. Najwyższa jakość gwarantuje wieloletni efekt ozdobny.

Wydajność 0,4 m²

* Wymagana impregnacja kamienia * Kiedy warto pokryć kamień impregnatem

Zazwyczaj pokrycie kamienia impregnatem jest niezbędne, by służył nam przez długi czas. Bezwzględnie powinniśmy to zrobić, kiedy kamień znajduje się na zewnątrz, w pomieszczeniach wilgotnych bądź kiedy jest narażony na zabrudzenia. W przypadku kamieni o wysokiej nasiąkliwości, jak np. grys, piaskowce, wapienie czy niektóre marmury, impregnacja jest konieczna. Impregnacja ogranicza chłonność powierzchni poprzez wypełnienie impregnatem porów w kamieniu. Impregnat tworzy na powierzchni kamienia powłokę zabezpieczającą przed kurzem i brudem, a także zabezpiecza przed działaniem promieniowania UV, które negatywnie wpływa na kolor.

Uwaga kamień może być lekko zabrudzony wymaga czyszczenia karcher + płyn

Informacje dodatkowe

Waga 25 kg

Informacje dodatkowe

Waga 25 kg

Wybierz inny wariant

Podobne produkty

Frakcja

Długość w metrach

Szerokość w metrach

Potrzeba 0 worków.