DARMOWA DOSTAWA PACZKOMATEM INPOST

Otoczak grafitowo-czarny NERO EBANO 25-40mm 1 Tona BIG BAG

1545,00 

Brak w magazynie

Skorzystaj z darmowej dostawy paczkomatem InPost.

Potrzebujesz pomocy w doborze produktów? Skontaktuj się z nami mailowo (sklep@novaminerals.pl) lub telefonicznie (+48 571 386 712).

Opis

1545,00 

Brak w magazynie

EAN: 5903754488870 SKU: WG -0207 Kategorie: , ,

Opis

NERO EBANO OTOCZAK GRAFITOWO-CZARNY

Najwyższej klasy zaokrąglony kamień o ciemnym, grafitowym odcieniu. Charakteryzuje się wysoką wytrzymałością i stałością barwy. Łagodne, zaokrąglone kształty oraz ciemniejsza barwa kruszywa
podkreślają intensywne kolory roślin zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz domu.Najwyższej klasy zaokrąglony kamień o ciemnym, grafitowym odcieniu. Otoczak pochodzi z kopalni zlokalizowanych na terenie północnych Włoch. Charakteryzuje się wysoką wytrzymałością i stałością barwy. Łagodne, zaokrąglone kształty oraz ciemniejsza barwa kruszywa podkreślają intensywne kolory roślin, mocno akcentując jasne elementy architektury ogrodowej.

Wydajność: 15 m²

* Wymagana impregnacja kamienia * Kiedy warto pokryć kamień impregnatem

Zazwyczaj pokrycie kamienia impregnatem jest niezbędne, by służył nam przez długi czas. Bezwzględnie powinniśmy to zrobić, kiedy kamień znajduje się na zewnątrz, w pomieszczeniach wilgotnych bądź kiedy jest narażony na zabrudzenia. W przypadku kamieni o wysokiej nasiąkliwości, jak np. grys, piaskowce, wapienie czy niektóre marmury, impregnacja jest konieczna. Impregnacja ogranicza chłonność powierzchni poprzez wypełnienie impregnatem porów w kamieniu. Impregnat tworzy na powierzchni kamienia powłokę zabezpieczającą przed kurzem i brudem, a także zabezpiecza przed działaniem promieniowania UV, które negatywnie wpływa na kolor.

Informacje dodatkowe

Waga 1000 kg
Wymiary 93 × 84 × 120 cm

Informacje dodatkowe

Waga 1000 kg
Wymiary 93 × 84 × 120 cm

Wybierz inny wariant

Podobne produkty

Frakcja

Długość w metrach

Szerokość w metrach

Potrzeba 0 worków.