Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Informacja o plasowaniu wyników wyszukiwania

KALKULATOR

Nie wiesz, ile kruszywa powinieneś kupić?

Przygotowaliśmy dla Ciebie kalkulator zapotrzebowania. Teraz możesz sprawdzić jakiej ilości  kamienia potrzebujesz, aby pokryć dany obszar.

Katalog produktów

Pobierz

PORADA MIESIĄCA

Otoczak grafitowo-czarny NERO EBANO 25-40mm 1 Tona BIG BAG

NERO EBANO OTOCZAK GRAFITOWO-CZARNY

Najwyższej klasy zaokrąglony kamień o ciemnym, grafitowym odcieniu. Charakteryzuje się wysoką wytrzymałością i stałością barwy. Łagodne, zaokrąglone kształty oraz ciemniejsza barwa kruszywa
podkreślają intensywne kolory roślin zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz domu.Najwyższej klasy zaokrąglony kamień o ciemnym, grafitowym odcieniu. Otoczak pochodzi z kopalni zlokalizowanych na terenie północnych Włoch. Charakteryzuje się wysoką wytrzymałością i stałością barwy. Łagodne, zaokrąglone kształty oraz ciemniejsza barwa kruszywa podkreślają intensywne kolory roślin, mocno akcentując jasne elementy architektury ogrodowej.

Wydajność: 15 m²

* Wymagana impregnacja kamienia * Kiedy warto pokryć kamień impregnatem

Zazwyczaj pokrycie kamienia impregnatem jest niezbędne, by służył nam przez długi czas. Bezwzględnie powinniśmy to zrobić, kiedy kamień znajduje się na zewnątrz, w pomieszczeniach wilgotnych bądź kiedy jest narażony na zabrudzenia. W przypadku kamieni o wysokiej nasiąkliwości, jak np. grys, piaskowce, wapienie czy niektóre marmury, impregnacja jest konieczna. Impregnacja ogranicza chłonność powierzchni poprzez wypełnienie impregnatem porów w kamieniu. Impregnat tworzy na powierzchni kamienia powłokę zabezpieczającą przed kurzem i brudem, a także zabezpiecza przed działaniem promieniowania UV, które negatywnie wpływa na kolor.

1545,00 

3 w magazynie

Najniższa cena (2024-01-30): 1545,00 

Pobierz NOTY KATALOGOWE

Wielkość produktu

uzupełnij na karcie produktu
uzupełnij na karcie produktu

Cena za opakowanie

uzupełnij na karcie produktu
uzupełnij na karcie produktu

Wybierz inny wariant

Podobne produkty

Frakcja

Długość w metrach

Szerokość w metrach

Potrzeba 0 worków.