Nawóz do trawnika Szybki Wzrost 25kg

Opis

Skandynawski nawóz granulowany do trawników o charakterze sportowym, reprezentacyjnym oraz intensywnie użytkowym. Zawartość azotu i wapnia zapewnia szybki i bujny wzrost, a barwa trawnika jest intensywnie zielona. Produkt jest najwyższej jakości, doskonale sprawdza się przy regeneracji trawnika zniszczonego w poprzednim sezonie, a także przy zakładaniu nowego. Jego stosowanie zaleca się szczególnie wiosną. Dzięki regularnemu stosowaniu tego nawozu gleba nie ulega zakwaszeniu, a poziom pH utrzymuje się na poziomie optymalnym. Przeznaczony do wszystkich gatunków traw.

Nawóz posypowy, granulowany: azotan amonowo-wapniowy

 

Skład chemiczny:

azot (N) - 33,8%  (w formie azotanowej 5,8%, amonowej 0,4% i amidowej 27,6%).
wapń (CaO) - 10,5%

Stosowanie:

Od wiosny (po ruszeniu wegetacji) do późnego lata w odstępach około 30-dniowych. Zaleca się naprzemienne nawożenie nawozem wieloskładnikowych Vila Pro Complex, który w swoim składzie zawiera również fosfor i potas, niezbędne do prawidłowego rozwoju systemu korzeniowego i intensywnego krzewienia traw.

Dawkowanie: ok. 20g/m2 (2kg/100m2). Zalecaną dawkę rozsiewamy równomiernie na suchy trawnik, po czym obficie podlewamy nawożoną powierzchnię.

Wydajność: do 1250m2 z opakowania (do 50m2 1kg)

Opakowanie: 25kg worek

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl