DARMOWA DOSTAWA PACZKOMATEM INPOST

Promocja!

Nawóz do Trawnika PRO COMPLEX NATURE worek 10 KG

39,99 

Najniższa cena (2024-06-18): 44,99 

Skorzystaj z darmowej dostawy paczkomatem InPost.

Potrzebujesz pomocy w doborze produktów? Skontaktuj się z nami mailowo (sklep@novaminerals.pl) lub telefonicznie (+48 571 386 712).

Opis

Promocja!

39,99 

Najniższa cena (2024-06-18): 44,99 
EAN: 5904624773300 SKU: WG -0294 Kategorie: , ,

Opis

PRO COMPLEX NATURE WOREK 10 KG

PRO COMPLEX NATURE jest silnie skoncentrowanym naturalnym nawozem organicznym pochodzenia zwierzęcego, dedykowanym do pielęgnacji wszystkich rodzajów trawników. Jednorodna forma mikroganulatu została pozbawiona wszelkich patogenów czy nasion chwastów.
Ze względu na wysoką zawartość potasu oraz substancji humusowych (ponad 60%), nawóz polecany jest szczególnie na gleby piaszczyste i ubogie w składniki pokarmowe. Regularne stosowanie poprawia strukturę gleby oraz zwiększa jej zdolność do magazynowania wody.

STOSOSWANIE NAWOZU:
Nawożenie trawnika przeprowadzać 5x w sezonie w odstępach 45-dniowych: od wczesnej wiosny (marzec-kwiecień) do jesieni (połowa października).
Nawóz rozsiewać w godzinach wieczornych na suchy, skoszony trawnik w ilości ok. 100g/m2 (10kg /100 m2). Obficie podlać nawożoną powierzchnię. Nie stosować podczas ostrego nasłonecznienia, opadów deszczu oraz silnego wiatru. Regularnie podlewać trawnik.
Zakładanie nowego trawnika: 7-10 dni przed siewem trawy wymieszać granulki nawozu z podłożem. Następnie podlać wodą w celu rozpuszczenia nawozu.
Nawożenie rośliny ozdobnych: stosować w ilości 200g/m2.
100% NATURALNY NAWÓZ ORGANICZNY, BEZ DODATKÓW 100% CHEMICZNYCH I WYPEŁNIACZY
Wyprodukowano zgodnie z najwyższymi standardami sanitarnymi zawartymi w Rozporządzeniu Rady (WE) nr 1069/2009 oraz Komisji (UE) nr 142/2001
Zawartość substancji organicznej: min. 60%

Wyróżniki:
-Bezpieczny dla roślin, ludzi i zwierząt
-Uzupełnia niedobory składników przyspieszając wzrost roślin
-Bez ryzyka przenawożenia i przypalenia trawnika
-Neutralny zapach
-100 % organiczny i naturalny
-Łatwo i dokładnie się rozprowadza
-Bogaty w mikroelementy, składniki humusowe, potas i wapń
-Na wszystkie rodzaje gleb
-Utrzymuje stałe uwalnianie składników odżywczych

ŚRODKI OSTROŻNOŚCI
Przy pracach z nawozem używać rękawic ochronnych, a po ich zakończeniu umyć dokładnie ręce ciepłą wodą przy użyciu mydła. W razie dolegliwości skontaktować się z lekarzem. Po połknięciu: przepłukać jamę ustną wodą. W razie dolegliwości skontaktować się z lekarzem. Przy kontakcie ze skórą: zdjąć zanieczyszczoną odzież. Zmyć wodą. W razie dolegliwości skontaktować się z lekarzem.
Przy kontakcie z oczami: przepłukiwać dużą ilością wody co najmniej 10 minut. Po wstępnym przepłukaniu wyjąć soczewki i kontynuować płukanie. W razie dolegliwości skontaktować się z lekarzem.

PRZECHOWYWANIE
Nawóz przechowywać w oryginalnych zamkniętych opakowaniach, w suchych pomieszczeniach. Przechowywać z dala od żywności i napojów, karm dla zwierząt, źródeł ciepła lub ognia, materiałów łatwopalnych i chemikaliów. CHRONIĆ PRZED DZIEĆMI.

Informacje dodatkowe

Waga 12,5 kg

Informacje dodatkowe

Waga 12,5 kg

Wybierz inny wariant

Podobne produkty

Frakcja

Długość w metrach

Szerokość w metrach

Potrzeba 0 worków.