DARMOWA DOSTAWA PACZKOMATEM INPOST

KALKULATOR

Nie wiesz, ile kruszywa powinieneś kupić?

Przygotowaliśmy dla Ciebie kalkulator zapotrzebowania. Teraz możesz sprawdzić jakiej ilości  kamienia potrzebujesz, aby pokryć dany obszar.

Katalog produktów

Pobierz

PORADA MIESIĄCA

Nawóz wieloskładnikowy do trawy – bujny i zielony trawnik

Bujny i zielony trawnik to marzenie nie tylko działkowiczów, ale także większości właścicieli domów jednorodzinnych. Jednak co zrobić, aby ten pięknie się prezentował, a trawa była zdrowa? Świetnym rozwiązaniem jest nawóz do trawy wieloskładnikowy. Zawiera on nie tylko potas, ale także substancje humusowe, które sprawdzają się w przypadku podłoża ubogiego w składniki odżywcze. Dostępny w naszej ofercie nawóz granulowany do trawników dedykowany jest do wszystkich jej rodzajów. Warto podkreślić, że jego regularne stosowanie przyczynia się do poprawy struktury gleby. Produkowany przez markę Vila nawóz do trawników zwiększa jej zdolność do magazynowania wody, a to bezpośrednio przyczynia się do wzrostu roślinności.

Sprawdzony nawóz do trawnika z mchem

W ofercie naszego sklepu można znaleźć różne objętości nawozów organicznych pochodzenia zwierzęcego. Dzięki temu każdy może dopasować wielkość produktu do swoich potrzeb, np. nawóz do trawy 5 kg będzie idealny na działkę o powierzchni 5000 m2 . Nie każdy może cieszyć się piękną zieloną trawą, z uwagi na pojawiający się w niej mech. Można jednak temu zapobiec, stosując oferowany przez nas środek, bogaty w łatwo przyswajalne żelazo, który hamuje nadmierny rozwój mchu.

Sposób na piękny i gęsty trawnik – nawóz na zagęszczenie trawy

Wyznacznikiem pięknego trawnika jest nie tylko jego kolor, ale także gęstość. Jak sprawić, aby miał obie te cechy? Wyjątkowo pomocy okaże się nawóz do trawy zagęszczający. Jego aplikacja nikomu nie sprawi większego kłopotu. Wystarczy zastosować się do zaleceń producenta co do ilości produktu na m2, a także pory wysiewu. Nawożenie powinno odbywać się 5 razy w roku w równych odstępach – 45-dniowych. Nawóz do trawy wiosenny najlepiej dawkować od marca do kwietnia w wieczornych godzinach na suchy oraz skoszony trawnik. Należy pamiętać o regularnym podlewaniu, które przyspieszy wnikanie środka do gleby, a tym samym wzrost.

Frakcja

Długość w metrach

Szerokość w metrach

Potrzeba 0 worków.