DARMOWA DOSTAWA PACZKOMATEM INPOST

KALKULATOR

Nie wiesz, ile kruszywa powinieneś kupić?

Przygotowaliśmy dla Ciebie kalkulator zapotrzebowania. Teraz możesz sprawdzić jakiej ilości  kamienia potrzebujesz, aby pokryć dany obszar.

Katalog produktów

Pobierz

PORADA MIESIĄCA

Obornik granulowany do warzyw, kwiatów i trawników – poznaj ofertę Nova Minerals!

Nawożenie metodami naturalnymi jest niezwykle ważne podczas prowadzenia ogrodu. Niestety nie od dziś wiadomo, że produkcja organicznego nawozu jest problematyczna i wymaga niemałego wysiłku. Na szczęście możesz skorzystać z jego zalet bez niej – wystarczy, że wybierzesz obornik granulowany do warzyw, kwiatów i trawników, który przygotowaliśmy w tej kategorii. Jego wyjątkowe właściwości, szerokie zastosowanie i optymalny skład zdecydowanie powinny zachęcić Cię do nawożenia naturalnego!

Obornik granulowany o szerokim zastosowaniu

W tej kategorii prezentujemy obornik granulowany różnego pochodzenia przeznaczony do warzyw, kwiatów i innych upraw. Każdy typ wyróżnia się nieco innymi właściwościami. Jeżeli poszukujesz uniwersalnego produktu, który sprawdzi się jako nawóz do roślin ozdobnych, warzyw czy krzewów owocowych, postaw na obornik bydlęcy. Doskonale radzi sobie z zatrzymywaniem wody w glebie. Z kolei obornik kurzy sprawdzi się do dokarmiania roślin azotolubnych. Już dziś wybierz rozwiązanie dopasowane do potrzeb Twoich upraw – postaw na obornik Nova Minerals!

Obornik granulowany do warzyw, kwiatów i trawników – charakterystyka

Nawożenie roślin jest jednym z najważniejszych zabiegów pielęgnacyjnych. Sposobów na wsparcie zieleni można znaleźć kilkadziesiąt, lecz ogromną popularnością cieszy się obornik granulowany. Do kwiatów i wszelkich roślin zielonych nadaje się idealne. Dlaczego? Wiele pozytywnych właściwości przemawia za stosowaniem tego typu nawozu. Obornik granulowany do warzyw i kwiatów jest naturalnym składnikiem wspierającym każdą roślinność. Jego skład zbliżony jest do świeżego obornika, mimo że dostępny jest w formie granul, które nie pylą i rozkładają się stopniowo w glebie, uwalniając do niej wiele mikroskładników.

Koszt obornika w granulacie

Warto wspomnieć, że oferowany przez nas obornik granulowany jest bezpieczny dla korzeni, a w dodatku działa bardzo długo! Jego cena nie jest wysoka, a dzięki dużej pojemności zyskuje się produkt, który da wsparcie roślinom nawet przez kilkanaście tygodni. Do wyboru jest zarówno kurzy, bydlęcy, jak i końsko-kurzy obornik w granulkach. Jego cena waha się w zależności od rodzaju, a także objętości. Każdy z wymienionych wariantów jest silnie skoncentrowanym naturalnym nawozem organicznym znajdującym szerokie zastosowanie w rolnictwie czy sadownictwie. Jeśli interesuje Cię obornik w granulacie, cena poszczególnych jego rodzajów widoczna jest na stronie. Zachęcamy do zapoznania się z całym dostępnym asortymentem.

Naturalny nawóz, czyli obornik granulowany – składniki

Bogaty naturalny skład naszego nawozu sprawia, że jest on ceniony przez wielu miłośników ogrodnictwa. W oborniku w granulacie można znaleźć m.in. azot, potas, magnez, wapń, fosfor i siarkę. Pełen jest także miedzi i cynku, co jest zdecydowanie dużym atutem. Wpływają one przede wszystkim na wsparcie roślin oraz procesów, które w nich zachodzą. Dzięki obornikowi w granulkach można uniknąć wielu chorób, które atakują rośliny. Ma on jednak spory wpływ nie tylko na zieleń. Wspomaga również glebę oraz wszelkie organizmy, które w niej żyją. Obornik granulowany do warzyw i kwiatów dostępny jest w naszym sklepie w wariantach: 25 kg, 12,5 kg, 6 kg oraz 3 kg. Na pewno więc każdy ogrodnik znajdzie dla swoich roślin to, czego potrzebuje.

Frakcja

Długość w metrach

Szerokość w metrach

Potrzeba 0 worków.