sklep@novaminerals.pl

502 879 009

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Informacja o plasowaniu wyników wyszukiwania

KALKULATOR

Nie wiesz, ile kruszywa powinieneś kupić?

Przygotowaliśmy dla Ciebie kalkulator zapotrzebowania. Teraz możesz sprawdzić jakiej ilości  kamienia potrzebujesz, aby pokryć dany obszar.

Katalog produktów

Pobierz

PORADA MIESIĄCA

Obornik granulowany do kwiatów – charakterystyka

Nawożenie roślin jest jednym z najważniejszych zabiegów pielęgnacyjnych. Sposobów na wsparcie zieleni można znaleźć kilkadziesiąt, lecz ogromną popularnością cieszy się obornik granulowany. Do kwiatów i wszelkich roślin zielonych nadaje się idealne. Dlaczego? Wiele pozytywnych właściwości przemawia za stosowaniem tego typu nawozu. Obornik granulowany jest naturalnym składnikiem wspierającym każdą roślinność. Jego skład zbliżony jest do świeżego obornika, mimo że jest w formie granul, które nie pylą i rozkładają się stopniowo w glebie, uwalniając do niej wiele mikroskładników.

Koszt obornika w granulacie

Warto wspomnieć, że oferowany przez nas obornik granulowany jest bezpieczny dla korzeni, a w dodatku działa bardzo długo! Jego cena nie jest wysoka, a dzięki dużej pojemności zyskuje się produkt, który da wsparcie roślinom nawet przez kilkanaście tygodni. Do wyboru jest zarówno kurzy, bydlęcy, jak i końsko-kurzy obornik w granulkach. Jego cena waha się w zależności od rodzaju, a także objętości. Każdy z wymienionych jest silnie skoncentrowanym naturalnym nawozem organicznym znajdującym szerokie zastosowanie w rolnictwie czy sadownictwie. Jeśli interesuje Państwa obornik w granulacie, cena poszczególnych rodzajów widoczna jest na stronie. Zachęcamy do zapoznania się z całym dostępnym asortymentem.

Nawóz, czyli obornik granulowany – składniki

Bogaty naturalny skład nawozu sprawia, że jest on ceniony przez wielu miłośników ogrodnictwa. W oborniku w granulacie można znaleźć m.in. azot, potas, magnez, wapń, fosfor i siarkę. Pełen jest także miedzi i cynku, co jest zdecydowanie dużym atutem. Wpływają one przede wszystkim na wsparcie roślin oraz procesów, które w nich zachodzą. Dzięki obornikowi w granulkach można uniknąć wielu chorób, które atakują rośliny. Nie tylko na zieleń jednak ma on spory wpływ. Wspomaga on również glebę oraz wszelkie organizmy, które w niej żyją. Obornik granulowany dostępny jest w naszym sklepie w wariantach: 25 kg, 12,5 kg, 6 kg oraz 3 kg. Na pewno każdy ogrodnik znajdzie dla swoich roślin to, czego potrzebuje.

Frakcja

Długość w metrach

Szerokość w metrach

Potrzeba 0 worków.