DARMOWA DOSTAWA PACZKOMATEM INPOST

KALKULATOR

Nie wiesz, ile kruszywa powinieneś kupić?

Przygotowaliśmy dla Ciebie kalkulator zapotrzebowania. Teraz możesz sprawdzić jakiej ilości  kamienia potrzebujesz, aby pokryć dany obszar.

Katalog produktów

Pobierz

PORADA MIESIĄCA

Nawozy mineralne – Twój klucz do efektywnych i zrównoważonych upraw

Nikogo chyba nie trzeba przekonywać co do tego, jak ważnym zabiegiem jest nawożenie. Rynek oferuje mnóstwo preparatów zasilających, jednak szczególną pozycję zajmują wśród nich nawozy mineralne. Są doceniane za wysoką skuteczność i wszechstronność. Dostępne w naszej ofercie nawozy mineralne to preparaty bogate w substancje mineralne, dostarczające roślinom takie składniki odżywcze jak m.in. azot, fosfor, potas, magnez i niezbędne mikroelementy. Zaawansowane technologie i najwyższej jakości składniki pozwoliły nam stworzyć unikalne receptury, które łatwo dopasują się do potrzeb Twoich upraw!

Dlaczego warto stosować nawóz mineralny?

Jedną z najważniejszych zalet wynikających ze stosowania dostępnych w naszej ofercie nawozów mineralnych jest wysoka koncentracja składników pokarmowych. Co ważne, są one uwalniane do gleby stopniowo i równomiernie, dzięki czemu rośliny są prawidłowo odżywione. Efekty nawożenia są szybko widoczne, szczególnie w przypadku niedoborów. Proponowane przez nas nawozy mineralne są też niezwykle łatwe w aplikacji. Dzięki temu z powodzeniem mogą z nich korzystać zarówno doświadczeni, jak i początkujący ogrodnicy. Gwarantujemy, że odpowiednio dopasowane do charakteru roślin nawozy mineralne z naszej oferty poprawią jakość Twoich upraw!

Sprawdzone nawozy do owoców, warzyw i kwiatów

Celem nawożenia jest przede wszystkim zasilenie roślin i gleby niezbędnymi składnikami odżywczymi. W odpowiedzi na potrzeby ogrodników przygotowaliśmy bogaty wybór nawozów mineralnych przeznaczonych do zasilania wymagających krzewów owocowych, takich jak borówki amerykańskie, truskawki i maliny. Nie zabrakło też preparatów, którymi możesz dokarmiać warzywa. Prawidłowo stosowane nawozy bez wątpienia przyczynią się do obfitego owocowania.

W ofercie Nova Minerals znalazły się też nawozy mineralne do roślin kwitnących, takich jak np. rododendrony, róże czy magnolie. Stosowanie preparatów korzystnie wpływa na wzrost kwiatów i ich wybarwienie, a także poprawia odporność na choroby.

Nawozy uniwersalne, do iglaków i do trawy – zadbaj o ogród jak profesjonalista!

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że ogród to wizytówka każdego domu. W odpowiedzi na potrzeby zarówno doświadczonych, jak i początkujących ogrodników przygotowaliśmy bogatą ofertę nawozów przeznaczonych do zasilania iglaków i trawy, dzięki którym Twoja przestrzeń przed domem zawsze będzie prezentowała się atrakcyjnie. W tej kategorii znajdziesz też praktyczne, wieloskładnikowe nawozy uniwersalne. Możesz stosować je do uprawy wielu gatunków roślin doniczkowych czy ogrodowych. Każdy nawóz mineralny w naszej ofercie to gwarancja intensywnego wybarwienia i obfitego kwitnienia!

Najwyższa jakość i wysoka wydajność? Tylko z nawozami Nova Minerals!

Nawozy mineralne, które znajdziesz w tej kategorii, mają formę granulatu. Dzięki temu są łatwe w aplikacji. Co ważne, nie wymagają mieszania z glebą, nie kruszą się i nie zbrylają. Wyróżnia je przede wszystkim wysoka wydajność. Odpowiednio skomponowany skład pokrywa wszelkie niedobory i gwarantuje prawidłowy rozwój roślin. Zaufaj sprawdzonym rozwiązaniom i wybierz dla swoich upraw to, co najlepsze – postaw na nawozy z tej kategorii!

Frakcja

Długość w metrach

Szerokość w metrach

Potrzeba 0 worków.