DARMOWA DOSTAWA PACZKOMATEM INPOST

Promocja!

Sól drogowa worek 25 kg

24,99 

Najniższa cena (2024-04-18): 47,99 

Skorzystaj z darmowej dostawy paczkomatem InPost.

Potrzebujesz pomocy w doborze produktów? Skontaktuj się z nami mailowo (sklep@novaminerals.pl) lub telefonicznie (+48 571 386 712).

Opis

Sól drogowa – czym jest i jakie ma właściwości?

Sól drogowa, importowana z Maroka, jest produktem, który doskonale radzi sobie z usuwaniem śniegu oraz śliskiej warstwy z nawierzchni nawet przy niskich temperaturach. W naszej ofercie znajdują się wyłącznie produkty bez domieszek, co jest ważne ze względu na bezpieczeństwo na drodze. Worek soli drogowej dostępny jest zawsze w korzystnej cenie. Chcemy, by nasi klienci zyskali dobry produkt, który będzie miał wysoką jakość i posłuży im w każdej potrzebie. Sól drogowa zakupiona w worku nie musi być wykorzystana od razu. Niektórzy korzystają z niej nawet przez kilka zimowych sezonów, co przekłada się na oszczędność.

Ile kosztuje worek soli drogowej? Cena

Tego typu produkt przeznaczony jest nie tylko do użytku prywatnego. Stosuje się go także do posypywania chodników, torów, rozjazdów kolejowych i w innych przypadkach, gdy zachodzi potrzeba usunięcia śniegu, gołoledzi i zlodowaceń. Sól drogowa w worku 25 kg poradzi sobie także z rozmrożeniem i zwalczeniem śliskości zimowych. Dzięki temu wpłynie się na bezpieczeństwo kierowców, rowerzystów oraz przechodniów. Korzystna cena sprawia, że mogą na nią pozwolić sobie nie tylko prywatne firmy. Oferowana sól drogowa pakowana jest po 25 kg, a cena jednego opakowania w przeliczeniu na kilogram nie przekracza 2 zł.

Wysokiej jakości sól drogowa w worku o wadze 25 kg – sposób użycia

Wystarczy rozsypać cienką warstwę tam, gdzie występuje gołoledź. Nie trzeba obawiać się jej używania, ponieważ sól drogowa w workach, która dostępna jest w naszej ofercie, została stworzona tak, by nie szkodzić środowisku. Dzięki temu, że jest bezzapachowa, nie przyciąga ptactwa, które mogłoby ją spożyć. Gwarantujemy, że warto zainwestować w sól drogową w worku, by zyskać sypką konsystencję i wpłynąć na bezpieczeństwo. Zachęcamy do jej zakupu jeszcze poza sezonem! Zimą zapotrzebowanie na sól drogową w workach może być naprawdę duże. Zdarza się wówczas, że cena rośnie, niemniej jednak dbamy o to, aby zawsze była możliwie jak najniższa.

Informacje dodatkowe

Waga25 kg

Wybierz inny wariant

Podobne produkty

Frakcja

Długość w metrach

Szerokość w metrach

Potrzeba 0 worków.