DARMOWA DOSTAWA PACZKOMATEM INPOST

Otoczak Bałtycki MULTICOLOR 16-32mm worek 20 kg

28,25 

Brak w magazynie

Skorzystaj z darmowej dostawy paczkomatem InPost.

Potrzebujesz pomocy w doborze produktów? Skontaktuj się z nami mailowo (sklep@novaminerals.pl) lub telefonicznie (+48 571 386 712).

Opis

28,25 

Brak w magazynie

EAN: 5903754488344 SKU: WG-0223 Kategorie: ,

Opis

Naturalnie zaokrąglony kamień wydobywany z dna Morza Bałtyckiego. Łagodne, zaokrąglone kształty oraz mnogość barw kamienia tworzą harmonijne kompozycje z roślinami czy elementami architektury. Charakteryzuje się wytrzymałością mechaniczną i posiada właściwości mrozoodporne, zapewniając tym samym niskim kosztem wieloletni efekt ozdobny.

Wydajność : 0,3 m²

* Wymagana impregnacja kamienia * Kiedy warto pokryć kamień impregnatem

Zazwyczaj pokrycie kamienia impregnatem jest niezbędne, by służył nam przez długi czas. Bezwzględnie powinniśmy to zrobić, kiedy kamień znajduje się na zewnątrz, w pomieszczeniach wilgotnych bądź kiedy jest narażony na zabrudzenia. W przypadku kamieni o wysokiej nasiąkliwości, jak np. grys, piaskowce, wapienie czy niektóre marmury, impregnacja jest konieczna. Impregnacja ogranicza chłonność powierzchni poprzez wypełnienie impregnatem porów w kamieniu. Impregnat tworzy na powierzchni kamienia powłokę zabezpieczającą przed kurzem i brudem, a także zabezpiecza przed działaniem promieniowania UV, które negatywnie wpływa na kolor.

Informacje dodatkowe

Waga 25 kg
Wymiary 32 × 8 × 55 cm

Może spodoba się również…

Informacje dodatkowe

Waga 25 kg
Wymiary 32 × 8 × 55 cm

Wybierz inny wariant

Podobne produkty

Frakcja

Długość w metrach

Szerokość w metrach

Potrzeba 0 worków.