DARMOWA DOSTAWA PACZKOMATEM INPOST

Piasek do Piaskownic worek 25 kg /atest PZH/

15,99 

Najniższa cena (2024-06-18): 15,99 

Skorzystaj z darmowej dostawy paczkomatem InPost.

Potrzebujesz pomocy w doborze produktów? Skontaktuj się z nami mailowo (sklep@novaminerals.pl) lub telefonicznie (+48 571 386 712).

Opis

15,99 

Najniższa cena (2024-06-18): 15,99 
EAN: 5903754488054 SKU: WG -0275 Kategoria:

Opis

Atestowany piasek do piaskownicy dla Twojego dziecka

Stworzenie piaskownicy dla swojego dziecka, to nie lada wyzwanie. Wiele rodzajów piachu do piaskownicy nie ułatwia wyboru. W naszej ofercie znajduje się jednak jego specjalnie wyselekcjonowany rodzaj. Zdecydowaną zaletą piasku do piaskownicy dla dzieci jest to, że daje się łatwo formować, a w dodatku nie kurzy się przy jednoczesnym utrzymaniu zdolności przepuszczania wody. Posiada świadectwo radioaktywności naturalnej oraz atest PZH. Logo „Produkt z Atestem” potwierdza, że eksperci pozytywnie ocenili produkt pod względem jego składu chemicznego i stwierdzili, że piasek dla dzieci do piaskownicy nie ma negatywnego wpływu na zdrowie, co ma ogromne znaczenie przy użytkowaniu go przez pociechy podczas zabawy.

Sprawdzony piasek do piaskownicy dla dzieci

Skład oferowanego kruszywa różni się od typowego, znanego wszystkim podłoża, w zabawie nie różni się on niczym! Piasek do piaskownic składa się z okrągłego ziarna kwarcowego. Daje się łatwo formować i nie kurzy się. Przepuszcza wodę, co sprawia, że dużo łatwiej można tworzyć babki i najrozmaitsze konstrukcje! Workowany piasek do piaskownic to świetny wybór, zwłaszcza gdy chce się stworzyć przestrzeń dla małych brzdąców. Chcąc zainwestować w tego typ produkt, warto wybrać piasek do piaskownicy z naszej oferty. Jego cena wyróżnia się atrakcyjnością, a jakość jest świetna.

Zastosowanie piasku dla dzieci – gdzie można go wykorzystać?

Wykorzystanie surowca naturalnego w piaskownicy daje przede wszystkim dużą czystość produktu. Nie zostawia on wiele kurzu, a ponadto nie wykazuje on radioaktywności. Inwestując więc w biały piasek do piaskownicy, zdobywa się pewność, że dziecko jest bezpieczne. Dlatego też coraz częściej wykorzystuje się go także na publicznych placach zabaw oraz w miejscach rekreacyjnych.

Piach do piaskownicy – gdzie jeszcze się sprawdzi?

Piasek znajduje zastosowanie nie tylko w piaskownicy. Wielu rodziców korzysta z niego także w ogrodzie, tworząc małe strefy do zabawy. W naszym sklepie znaleźć wiele produktów. Ich korzystna cena sprawia, że są one coraz bardziej popularne. Kupując, choćby worek piasku do piaskownicy zyskuje się sporo materiału do zagospodarowania. Dzieci z pewnością będą zadowolone. Z uwagi na częste wysypywanie surowca przez maluchy, warto zaopatrzyć się w nieco większą ilość. Dostępny w naszym asortymencie piasek do piaskownicy pakowany jest po 20 kg, co w zupełności wystarcza do stworzenia miejsca idealnego do relaksu.

Informacje dodatkowe

Waga 25 kg

Informacje dodatkowe

Waga 25 kg

Wybierz inny wariant

Podobne produkty

Frakcja

Długość w metrach

Szerokość w metrach

Potrzeba 0 worków.