sklep@novaminerals.pl

502 879 009

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Informacja o plasowaniu wyników wyszukiwania

KALKULATOR

Nie wiesz, ile kruszywa powinieneś kupić?

Przygotowaliśmy dla Ciebie kalkulator zapotrzebowania. Teraz możesz sprawdzić jakiej ilości  kamienia potrzebujesz, aby pokryć dany obszar.

Katalog produktów

Pobierz

PORADA MIESIĄCA

Piasek do Piaskownic worek 25 kg /atest PZH/

Atestowany piasek do piaskownicy dla Twojego dziecka

Stworzenie piaskownicy dla swojego dziecka, to nie lada wyzwanie. Wiele rodzajów piachu do piaskownicy nie ułatwia wyboru. W naszej ofercie znajduje się jednak jego specjalnie wyselekcjonowany rodzaj. Zdecydowaną zaletą piasku do piaskownicy dla dzieci jest to, że daje się łatwo formować, a w dodatku nie kurzy się przy jednoczesnym utrzymaniu zdolności przepuszczania wody. Posiada świadectwo radioaktywności naturalnej oraz atest PZH. Logo „Produkt z Atestem” potwierdza, że eksperci pozytywnie ocenili produkt pod względem jego składu chemicznego i stwierdzili, że piasek dla dzieci do piaskownicy nie ma negatywnego wpływu na zdrowie, co ma ogromne znaczenie przy użytkowaniu go przez pociechy podczas zabawy. I choć jego skład różni się od typowego, znanego wszystkim podłoża, w zabawie nie różni się on niczym! Piasek do piaskownic składa się z okrągłego ziarna kwarcowego. Daje się łatwo formować i nie kurzy się. Przepuszcza wodę, co sprawia, że dużo łatwiej można tworzyć babki i najrozmaitsze konstrukcje! Workowany piasek do piaskownic to świetny wybór, zwłaszcza gdy chce się stworzyć przestrzeń dla małych brzdąców. Chcąc zainwestować w tego typ produkt, warto wybrać ten z naszej oferty, by zyskać wysokiej jakości materiał do ogrodu czy miejsca rekreacji.

Zastosowanie piasku dla dzieci – gdzie można go wykorzystać?

Wykorzystanie surowca naturalnego w piaskownicy daje przede wszystkim dużą czystość produktu. Nie zostawia on wiele kurzu, a ponadto nie wykazuje on radioaktywności. Inwestując więc w biały piasek do piaskownicy, zdobywa się pewność, że dziecko jest bezpieczne. Dlatego też coraz częściej wykorzystuje się go także na publicznych placach zabaw oraz w miejscach rekreacyjnych. Piasek ten nie musi być wyłącznie do piaskownicy. Wielu rodziców korzysta z niego także w ogrodzie, tworząc małe strefy do zabawy. W naszym sklepie znaleźć wiele produktów. Ich korzystna cena sprawia, że są one coraz bardziej popularne. Kupując choćby worek piasku do piaskownicy zyskuje się sporo materiału do zagospodarowania. Pakowany jest po 20 kilogramów, co w zupełności wystarcza do stworzenia miejsca idealnego do relaksu.

14,59 

Najniższa cena (2023-09-27): 14,59 

Pobierz NOTY KATALOGOWE

Wielkość produktu

uzupełnij na karcie produktu
uzupełnij na karcie produktu

Cena za opakowanie

uzupełnij na karcie produktu
uzupełnij na karcie produktu

Wybierz inny wariant

Podobne produkty

Frakcja

Długość w metrach

Szerokość w metrach

Potrzeba 0 worków.