DARMOWA DOSTAWA PACZKOMATEM INPOST

KALKULATOR

Nie wiesz, ile kruszywa powinieneś kupić?

Przygotowaliśmy dla Ciebie kalkulator zapotrzebowania. Teraz możesz sprawdzić jakiej ilości  kamienia potrzebujesz, aby pokryć dany obszar.

Katalog produktów

Pobierz

PORADA MIESIĄCA

Wysokiej jakości piasek do akwarium i piaskownicy

W naszym sklepie internetowym znalazło się miejsce na piasek. Nie jest to jednak zwykły piasek budowlany. Oferujemy wysokiej jakości piasek do piaskownicy i piasek akwarystyczny. Ten pierwszy, jak sama nazwa wskazuje, przeznaczony jest do dziecięcych piaskownic. Drugi z kolei jest odpowiedni do używania w akwariach różnego rodzaju. Piaski sprzedawane są w workach po 20 i 25 kg każdy. 

Bezpieczny dla najmłodszych piach do piaskownicy

Wciąż nie wszyscy wiedzą o tym, że w piaskownicy nie powinien znajdować się zwykły piasek budowlany. Do tego celu przeznaczony jest specjalny piasek posiadający atest Państwowego Zakładu Higieny PZH. Dostępny w naszym e-sklepie piach do piaskownicy nie kurzy się i ma zdolność do przepuszczania wody. Można z niego z łatwością formować różnorodne budowle. Jest w 100% bezpieczny dla dzieci. Na pierwszy rzut oka wygląda przy tym jak każdy inny piasek. 

Jak często należy wymieniać piasek do piaskownicy?

Warto od razu zaopatrzyć się w większą ilość piasku do piaskownicy, bo ten należy regularnie wymieniać. Zaleca się robić to nawet 3 razy w roku, zwłaszcza gdy dzieci intensywnie korzystają z piaskownicy. Można mieć wtedy pewność, że nie rozwijają się w niej grzyby i bakterie szkodliwe dla zdrowia. Polecamy nasz piach do piaskownicy, który ma odpowiednią granulację, jest czysty i pozbawiony ostrych kamieni. Nie zbryla się i skutecznie amortyzuje ewentualny upadek malucha. Jednocześnie jest stosunkowo niedrogi, a więc jego zakup nie nadwyręża domowego budżetu. 

Biały piasek do akwarium – jakie są jego największe zalety?

Zachęcamy również do zakupu naszego piasku akwarystycznego. Wydobywany jest on na greckiej wyspie Thassos. Lekko podwyższa pH wody, stwarzając idealne warunki do rozwoju ryb. Dzięki śnieżnobiałej kolorystyce prezentuje się bardzo dobrze. Skutecznie odbija światło i sprawia, że całe akwarium wydaje się większe niż w rzeczywistości. Przy okazji biały piasek do akwarium dobrze komponuje się z zieloną roślinnością. 

Dlaczego do akwarium przeznaczony jest specjalny piasek?

W piaskownicy nie można wykorzystywać zwykłego piasku budowlanego. Podobnie jest z akwariami, w których żyją ryby i inne stworzenia wodne. W naszym sklepie online oferujemy wysokiej jakości, w pełni naturalny piasek akwarystyczny. Jest on dokładnie oczyszczony i wypłukany. Można więc mieć pewność, że nie zawiera żadnych zanieczyszczeń. Dzięki zawartości węglanu wapnia stabilizuje odczyn wody. Z pewnością sprawdzi się w każdym akwarium. 

Piasek do akwarium i piaskownicy od Nova Minerals

W tej kategorii znaleźć można piasek. Nie jest to jednak pierwszy lepszy piasek budowlany, ale piasek specjalistyczny o szczególnym zastosowaniu. Oferujemy biały piasek do akwarium, po który chętnie sięgają miłośnicy akwarystyki. Wszystkim rodzicom małych dzieci polecamy z kolei nasz piach do piaskownicy, który jest w pełni bezpieczny dla najmłodszych.

Frakcja

Długość w metrach

Szerokość w metrach

Potrzeba 0 worków.