DARMOWA DOSTAWA PACZKOMATEM INPOST

KALKULATOR

Nie wiesz, ile kruszywa powinieneś kupić?

Przygotowaliśmy dla Ciebie kalkulator zapotrzebowania. Teraz możesz sprawdzić jakiej ilości  kamienia potrzebujesz, aby pokryć dany obszar.

Katalog produktów

Pobierz

PORADA MIESIĄCA

NOVA MINERALS jest czołowym krajowym importerem nawozów, kruszyw oraz podłoży. Na rynku towarów konsumenckich dostarczamy produkty dla pasjonatów segmentu home & garden. Asortyment ceniony za wysoką skuteczność i niezawodne działanie – nawozy ogrodnicze pod marką Vila. Nasze produkty powstają w oparciu o unikalne rozwiązania technologiczne.

Wykorzystując swoje portowe położenie importujemy statkami surowce z całego świata a następnie tworzymy dedykowane produkty, które wprowadzamy na rynek za pośrednictwem autoryzowanych dystrybutorów. Stale inwestując we własną infrastrukturę, poszerzamy naszą ofertę, tworząc produkty o możliwie najwyższej jakości.

NOVA MINERALS jest również dostawcą towarów dla wyspecjalizowanych podmiotów działających w segmencie budowlanym i przemysłowym.

Asortyment wytwarzany przez firmę NOVA MINERALS doceniany jest na rynku krajowym oraz zagranicznym, czego dowodem jest rozpoznawalność marki, oraz stale wzrastający eksport.

Produkty NOVA MINERALS cechują cię jakością wykonania oraz ciekawym designem.  Szeroki wybór form opakowaniowych, zarówno dla kruszyw, podłoży, oborników jak i pozostałych komponentów dla ogrodnictwa sprawia iż marka zyskuje dużą popularność. Solidność wykonania opakowań oraz unikalne wzory nie pozostają bez znaczenia dla naszych odbiorców.

Dysponujemy szerokim asortymentem w kwestii kamieni ozdobnych. Oferowane kruszywo importujemy głównie drogą morską – co daje nam przewagę i możliwości rynkowe. Grysy, otoczaki oraz inne surowce tj. spulchniacze gleby oraz materiały drenarskie, nawozy organiczne, ekologiczne oborniki w Nova Minerals pakowane są na wyspecjalizowanej linii z zachowaniem wszelkich wymogów, i standardów.

Importowane kruszywo Norweskie, kamienie z Grecji, grysy i otoczaki z Włoch kupujemy tylko od sprawdzonych dostawców, nasza współpraca poparta jest wieloletnim doświadczeniem biznesowym.

Nova Minerals nie zamyka się na nowości rynkowe sukcesywnie powiększając asortyment. Baza techniczna położenie firmy na Pomorzu Zachodnim z dostępem poprzez Zalew Szczeciński do Morza Bałtyckiego, wykorzystanie terenów portowych sprawia iż jesteśmy w stanie importować surowce niemal z całego świata, zarówno transportem morskim, kołowym, jak i kolejowym.

Zapraszamy do współpracy!

Frakcja

Długość w metrach

Szerokość w metrach

Potrzeba 0 worków.