sklep@novaminerals.pl

502 879 009

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Informacja o plasowaniu wyników wyszukiwania

KALKULATOR

Nie wiesz, ile kruszywa powinieneś kupić?

Przygotowaliśmy dla Ciebie kalkulator zapotrzebowania. Teraz możesz sprawdzić jakiej ilości  kamienia potrzebujesz, aby pokryć dany obszar.

Katalog produktów

Pobierz

PORADA MIESIĄCA

Zasilanie roślin ogrodowych przy pomocy obornika granulowanego

Naturalne składniki najlepiej wspierają wszelką roślinność, odpowiadając ich wymaganiom pokarmowym. Obornik kurzy w granulkach jako nawóz został stworzony po to, by zapewnić kwiatom i warzywom dobry wzrost oraz niezbędne substancje odżywcze. Jest on łatwo rozpuszczalny w wodzie. Ze względu na swoje ekologiczne właściwości nawóz kurzy granulowany wykorzystywany jest do produkcji zdrowej żywności. Wielu rolników docenia jego działanie i chętnie stosuje go przy swoich uprawach. Istotne jest jednak używanie go zgodnie z zaleceniami producenta. Granulowany obornik kurzy zawiera dużo azotu, fosforu oraz wapnia, co w nadmiarze może negatywnie wpłynąć na rozwój roślin. Właśnie dlatego przed użyciem warto dokładnie zapoznać się z instrukcją umieszczoną na opakowaniu.

Nawóz kurzy granulowany – do jakich roślin może być stosowany?

Unikalna mieszanka składników odżywczych oraz minerałów znacząco wpływa na jakość roślin. Jest ona dobra dla wszelkich rodzajów roślin, ale szczególnie mocno poprawia rozrost warzyw, takich jak pomidory, kapusta, ogórki lub papryka. Kurzy nawóz granulowany można sypać przed nasadzeniem lub w trakcie wzrastania. Może być on także rozrobiony z wodą. Najlepiej jest używać go w okresie wiosny lub jesieni, by dokładnie mógł się rozłożyć oraz wchłonąć. Nawóz kurzy granulowany gwarantuje zwiększenie plonów. Cena może wahać się w zależności od producenta oraz objętości. W naszym sklepie dostępny jest obornik granulowany kurzy 25 kg. To wydajne opakowanie sprawi, że wystarczy on na długi czas.

Frakcja

Długość w metrach

Szerokość w metrach

Potrzeba 0 worków.