DARMOWA DOSTAWA PACZKOMATEM INPOST

KALKULATOR

Nie wiesz, ile kruszywa powinieneś kupić?

Przygotowaliśmy dla Ciebie kalkulator zapotrzebowania. Teraz możesz sprawdzić jakiej ilości  kamienia potrzebujesz, aby pokryć dany obszar.

Katalog produktów

Pobierz

PORADA MIESIĄCA

Oborniki granulowane

Naturalne składniki najlepiej wspierają wszelką roślinność, odpowiadając ich wymaganiom pokarmowym. Obornik kurzy w granulkach jako nawóz został stworzony po to, by zapewnić kwiatom i warzywom dobry wzrost oraz niezbędne substancje odżywcze.

Zasilanie roślin ogrodowych przy pomocy obornika granulowanego

Jest on łatwo rozpuszczalny w wodzie. Ze względu na swoje ekologiczne właściwości nawóz kurzy granulowany wykorzystywany jest do produkcji zdrowej żywności. Wielu rolników docenia jego działanie i chętnie stosuje go przy swoich uprawach. Istotne jest jednak używanie go zgodnie z zaleceniami producenta.

Granulowany obornik kurzy zawiera dużo azotu, fosforu oraz wapnia, co w nadmiarze może negatywnie wpłynąć na rozwój roślin. Właśnie dlatego przed użyciem warto dokładnie zapoznać się z instrukcją umieszczoną na opakowaniu.

Nawóz kurzy granulowany – do jakich roślin może być stosowany?

Unikalna mieszanka składników odżywczych oraz minerałów znacząco wpływa na jakość roślin. Jest ona dobra dla wszelkich rodzajów roślin, ale szczególnie mocno poprawia rozrost warzyw, takich jak pomidory, kapusta, ogórki lub papryka. Kurzy nawóz granulowany można sypać przed nasadzeniem lub w trakcie wzrastania. Może być on także rozrobiony z wodą. Najlepiej jest używać go w okresie wiosny lub jesieni, by dokładnie mógł się rozłożyć oraz wchłonąć. Nawóz kurzy granulowany gwarantuje zwiększenie plonów. Cena może wahać się w zależności od producenta oraz objętości. W naszym sklepie dostępny jest obornik granulowany kurzy 25 kg. To wydajne opakowanie sprawi, że wystarczy on na długi czas.

Obornik kurzy w granulkach – skoncentrowany nawóz

Oferowany nawóz pochodzenia zwierzęcego ma szerokie zastosowanie, dlatego jest ceniony nie tylko przez rolników, sadowników, ale także zielarzy czy działkowców. Obornik kurzy granulowany dostępny jest w atrakcyjnej cenie, dzięki czemu każdy może zadbać o swoje uprawy, dostarczając im niezbędnych składników. Warto wspomnieć, że nawóz kurzy granulowany został pozbawiony patogenów oraz nasion chwastów, w związku z czym jest całkowicie bezpieczny. W tym przypadku wysoka jakość idzie w parze z niską ceną.

Frakcja

Długość w metrach

Szerokość w metrach

Potrzeba 0 worków.