DARMOWA DOSTAWA PACZKOMATEM INPOST

KALKULATOR

Nie wiesz, ile kruszywa powinieneś kupić?

Przygotowaliśmy dla Ciebie kalkulator zapotrzebowania. Teraz możesz sprawdzić jakiej ilości  kamienia potrzebujesz, aby pokryć dany obszar.

Katalog produktów

Pobierz

PORADA MIESIĄCA

Wysokiej jakości naturalny obornik granulowany

Szukasz uniwersalnego i skutecznego nawozu do swoich upraw? Musisz wiedzieć, że najlepiej zdecydować się na naturalny produkt, który nie jest szkodliwy dla środowiska. Doskonale sprawdza się np. obornik naturalny pochodzenia zwierzęcego. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz wysokogatunkowy organiczny obornik granulowany. Dostępny jest on w opakowaniach o różnych rozmiarach, więc z pewnością wybierzesz odpowiedni produkt do Twoich potrzeb. Nadaje się on zarówno do ogrodu, jak i pól uprawnych. Chętnie korzystają z niego ekologiczne gospodarstwa rolne.

Jakie są najważniejsze zalety obornika granulowanego?

Dlaczego warto zdecydować się na granulowany obornik? Musisz wiedzieć, że ma on naprawdę sporo zalet. Dzięki granulowanej formie jest on pozbawiony jakichkolwiek niepożądanych składników. Nie zawiera nasion chwastów ani patogenów. Poza tym, w przeciwieństwie do nawozu prosto z gospodarstw, nie wydziela przykrego zapachu. Dzięki temu można zastosować go nawet w przydomowym ogródku. Co ciekawe, obornik granulowany może być bardzo długo przechowywany i nie traci przy tym swoich cennych właściwości. Na uwagę zasługuje także fakt, że ma mniejszą objętość i ciężar niż surowy obornik.

Warto także mieć świadomość tego, że granulowany obornik jest wysoko skoncentrowany, co zapewnia mu wysoką skuteczność i jakość. Charakteryzuje się znacznie lepszą wydajnością niż mokre odpowiedniki. Poza tym nie zbryla się, co bywa bardzo uciążliwe i utrudnia pracę. Oprócz tego jest on bardzo wygodny w użyciu. Nawet jeśli nie masz doświadczenia w nawożeniu, z pewnością sobie poradzisz. Co ważne, nasz obornik ma neutralne pH, dzięki czemu stanowi produkt niezwykle uniwersalny.

Istotne jest także to, że oferowany przez nas naturalny granulowany obornik można stosować zarówno do mechanicznego, jak i ręcznego wysiewu. Co więcej, nic nie stoi na przeszkodzie, aby nawozić nim zarówno wiosną, jak i latem czy jesienią.

Dlaczego warto wybrać nasz naturalny obornik granulowany?

Zastanawiasz się, dlaczego dostępny w naszym sklepie internetowym naturalny obornik granulowany jest najlepszym wyborem dla Ciebie? Musisz wiedzieć, że wyróżnia się on ekologiczną czystością oraz wysoką zawartością substancji humusowych. Poza tym ma bardzo bogaty skład mineralny i zawiera wiele cennych mikroelementów. Jest źródłem m.in. azotu, fosforu, potasu, magnezu, wapnia, żelaza, boru itd. Z powodzeniem można zastosować go na piaszczyste gleby, które są ubogie w składniki odżywcze. Nasz obornik skutecznie stymuluje wzrost korzeni oraz pędów, ponieważ zawiera dużo cynku, który reguluje poziom hormonów pobudzających wzrost. Jego efekty są naprawdę zaskakujące, zarówno w przypadku uprawy warzyw czy owoców, jak i drzew, trawników oraz roślin doniczkowych.

Do czego warto zastosować obornik granulowany?

Chcesz wiedzieć, do jakich upraw szczególnie warto użyć granulowanego obornika naturalnego? Musisz mieć świadomość tego, że jest on bardzo uniwersalny i nadaje się praktycznie do wszystkich roślin. Często jednak jest wybierany jako nawóz np. do borówek. Jeśli zależy Ci na obfitych plonach, koniecznie po niego sięgnij.

Oprócz tego nasz obornik warto zastosować do iglaków. W tym przypadku bardzo ważna jest odpowiednia suplementacja. Poza tym naturalny obornik sprawdza się do trawników. Dzięki niemu będą one bujne, intensywnie zielone i gęste.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych naturalnych granulowanych oborników. Zapewniamy, że dzięki nim Twoje plony będą wyjątkowo obfite.

Frakcja

Długość w metrach

Szerokość w metrach

Potrzeba 0 worków.