Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Informacja o plasowaniu wyników wyszukiwania

KALKULATOR

Nie wiesz, ile kruszywa powinieneś kupić?

Przygotowaliśmy dla Ciebie kalkulator zapotrzebowania. Teraz możesz sprawdzić jakiej ilości  kamienia potrzebujesz, aby pokryć dany obszar.

Katalog produktów

Pobierz

PORADA MIESIĄCA

Naturalny nawóz do borówek – cenne źródło mikroelementów

W ogrodnictwie i rolnictwie dla użyźnienia gleby warto stosować obornik. Jest to pełnowartościowy i silnie skoncentrowany naturalny nawóz do borówek, który idealnie sprawdzi się pod ich uprawę. To produkt z wieloma składnikami mineralnymi i mikroelementami niezbędnymi do prawidłowego wzrostu roślin. Obornik granulowany jako naturalny nawóz dla borówki amerykańskiej podnosi jakość i poprawia strukturę ziemi. Stanowi cenne źródło azotu, fosforu, potasu i wapnia. Jest szczególnie zalecany w przypadku gleb wyjałowionych, ubogich w składniki odżywcze. Regularnie stosowany naturalny nawóz pod borówki z pewnością przełoży się na lepsze plony.

Naturalny nawóz do iglaków w granulacie – alternatywa dla świeżego obornika

Nie każdy ma dostęp do organicznego obornika, który najczęściej produkowany jest w gospodarstwach nastawionych na hodowlę zwierzęcą. W takich sytuacjach doskonałym zamiennikiem jest naturalny nawóz pod iglaki w formie granulatu. Jest w pełni ekologiczny, nie wydziela przykrego zapachu, jak ten typowo odzwierzęcy, a odpowiednio przechowywany nie traci swoich właściwości, nawet przez kilka lat po otwarciu. Należy jednak pamiętać, że naturalny nawóz do iglaków trzeba odpowiednio suplementować. Tylko dzięki temu podłoże będzie bogate w niezbędne do ich wzrostu składniki.

Skoncentrowany nawóz do trawników

Każdy chce, aby jego trawnik był bujny i świetnie prezentował się od wczesnej wiosny do późnej jesieni. To możliwe, jednak należy o niego odpowiednio zadbać, dostarczając niezbędnych składników do wzrostu. Najlepszym rozwiązaniem z pewnością okaże się naturalny nawóz do trawnika. Ten dostępny jest w różnych objętościach, dzięki czemu nikt nie będzie miał kłopotu ze znalezieniem ilości idealnej do swojego zapotrzebowania. Oferowany naturalny nawóz do trawy jest skoncentrowany, a to przekłada się na wysoką jakość i skuteczność. Zachęcamy do zapoznania się z całym naszym asortymentem.

Frakcja

Długość w metrach

Szerokość w metrach

Potrzeba 0 worków.