sklep@novaminerals.pl

502 879 009

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Informacja o plasowaniu wyników wyszukiwania

KALKULATOR

Nie wiesz, ile kruszywa powinieneś kupić?

Przygotowaliśmy dla Ciebie kalkulator zapotrzebowania. Teraz możesz sprawdzić jakiej ilości  kamienia potrzebujesz, aby pokryć dany obszar.

Katalog produktów

Pobierz

PORADA MIESIĄCA

SHOWER SPRINT DO TRAWY NAWÓZ W PŁYNIE 1 L.

Vila Sprint do trawników

Najwyższej jakości skandynawski wieloskładnikowy, skoncentrowany  nawóz płynny z dozownikiem SPRINT SHOWER bezpośrednio podłączanym do węża z wodą. Zalecany szczególnie w przypadku pojawienia się przebarwień lub śladów intensywnego użytkowania na trawnikach. Błyskawicznie poprawia ich kondycję. Do wszystkich gatunków trawników. 

Innowacyjny dozownik z funkcją 2w1 SPARY SHOWER to:

  • nawożenie i podlewanie w jednym
  • najszybszy efekt – działa równocześnie dolistnie i doglebowo
  • wygodny w użyciu – wystarczy podłączyć do węża

Charakterystyka:

Zawiera zestaw mikroelementów MICRO POWER+ (bor, molibden oraz schelatowane przez EDTA lub DTPA: miedź, żelazo, mangan i cynk). Wysokie stężenie zawartego w nawozie azotu (N) pobudza trawę do wzrostu gwarantując gęstą darń. Potas (K) wraz z zestawem licznych makro i mikroelementów wpływa korzystnie na kondycję całego trawnika, zapewniając mu soczystą zieloną barwę. Obecność fosforu (P) stymuluje dobre ukorzenienie, przez co zwiększa odporność traw na suszę w trakcie upalnego i suchego lata.

 

Opakowanie, wydajność:

1000 ml – ok. 350 m2

Kalendarz stosowania: IV – VIII

Młode trawniki: lekko uchylić zawór (mniejsze stężenie nawozu niż w przypadku starszych trawników). Spryskać powierzchnię ok. 500 m2 roztworem nawozu.  Stosować w okresie od kwietnia do sierpnia co ok. 30 dni.

Starsze trawniki: Uchylić zawór przekręcając go do oporu w kierunku podlewania (większe stężenie nawozu). Zawartość opakowania wypryskać na ok. 250-300 m2.  Nawozić co 14 dni, najlepiej bezpośrednio po skoszeniu trawy. W przypadku trawników o słabszej kondycji zabieg przeprowadzać częściej, co 7-10 dni.  Stosować w okresie od końca marca do sierpnia.

UWAGA: Nie stosować na przesuszony trawnik. Gleba powinna być lekko wilgotna. Opryskiwać trawnik rano lub wieczorem unikając silnego nasłonecznienia oraz wysokich temperatur. Regularnie podlewać, również przed stosowaniem nawozu.Opryskany teren jest bezpieczny dla ludzi i zwierząt.

22,00 

Brak w magazynie

Pobierz NOTY KATALOGOWE

Wielkość produktu

uzupełnij na karcie produktu
uzupełnij na karcie produktu

Cena za opakowanie

uzupełnij na karcie produktu
uzupełnij na karcie produktu

Wybierz inny wariant

Podobne produkty

Frakcja

Długość w metrach

Szerokość w metrach

Potrzeba 0 worków.